Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elesett a 16 hónapos kisfiam...

Elesett a 16 hónapos kisfiam és kitört az első foga! Mit lehet ilyenkor tenni? Tudom, hogy tejfog, de akkor is! Egész nap sírok miatta, mert ott álltam mellette, de még is elesett, ráadásul pont a lépcső aljához! Nagyon lelkiismeret furdalásom van!

Figyelt kérdés
fogorvos megnézte, de semmit nem csinált! Az egész korona letört!
2009. júl. 3. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ha a fogorvos megnézte, és nem csinált semmit, akk vszeg rendjén van így.


menj vissza, és kérd meg, hogy vmivel egészítse ki, ha zavar

2009. júl. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom a balesetet,de tényleg nem tudsz mit tenni.Ha a fogorvos látta és nem tett semmit,biztos,hogy nincs baj.Nyugodj meg,az ilyen esések akkor is megtörténnek,ha ott vagy mellette és ne hidd,hogy gondatlan vagy.Ha meg azt mondja valaki akkor én is az vagyok,mert úgy rántotta magára a lányom az ebédlőszéket,hogy apa és én ott álltunk mellette.Hidd el ki fog nőni a másik foga(persze idővel majd)és elbűvölő mosolyú kisfiad lesz.Ne keseredj el és ne is hibáztasd magad,nincs értelme.Ha éhem halna ,na az gáz lenne és a te hibád,de ez biztos hogy nem.Fel a fejjel.
2009. júl. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 18hónapos és pont tegnap esett el a kismotorjával a dédi mamájánál!Felrepedt a szája,hatalmas seb a felsö ajkán és lezuzta a kicsi állát is!:-(

Gondolhatod hogy éreztem magam én is csak sírni tudtam kinomban!Elhiheted én is alig voltam 2méterre töle!

Ne hibáztasd magad nem te tehetsz róla!

2009. júl. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A én fiamnak egy éves korában tört ketté az egyik első foga.

Azóta varrták már a kezét és kétszer repedt fel a fején a bőr.

Most 9 éves és ezek szerint az anyjára ütött :-))

2009. júl. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ne okold magad!

a családban hasonló történt, totyogó kisfiú épp úgy esett, hogy kitört az egyik felső foga, "gyökerestől"

elvitték orvoshoz, nem tudott neki mit csinálni, azt mondta, hogy amikor cserélődni fognak a fogai, akkor majd ez a hiányzó fog helyén hamarabb kinő a maradandó fog

nem így történt, de utána kinőtt szépen

most megy harmadik osztályba, gyönyörű fogai vannak :)

2009. júl. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!