Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 éves kisfiam a mai napig...

5 éves kisfiam a mai napig 2-3-4 alkalommal fölkel éjszaka és jön át, befekszik mellém az ágyba, de teljesen kómás és ahogy megfogom viszem vissza, alszik. Lehet, hogy alvajáró?

Figyelt kérdés
Szerintem föl sem ébred igazán, mintha alvajáró lenne, megindul és jön, de mintha aludna. Jeleztem a védőnőnek, orvosunknak, de annyit mondott, hogy majd kinövi. vélemény? Mit tehetnék?
2013. máj. 31. 11:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Dehogy alvajáró. Megébred kicsit, hiányzol neki, utánad megy, megtalál, megnyugszik, alszik tovább.


Én együtt alszok a kisfiammal még most is (6 éves lesz nyáron). De sokszor felkelek éjszaka tévézni, laptopozni. Ilyenkor nálunk is sokszor előfordul, hogy felébred, megkeres, mellémbújik és alszik tovább. Na itt szoktam kikapcsolni a tv-t, laptopot és megyek vissza az ágyba, őt meg cipelem...

2013. máj. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A 2 évesem is ilyen. Az ágya a miénk mellé tolva szorosan, éjjel arra ébredek, hogy ül az ágyában (sokszor csukott szemmel!), én finoman elborítom, és alszik tovább. Máskor meg addig fúrja a fejét arrafelé, ahol mellette fekszem, amíg szorosan hozzám nem tolja, aztán alszik tovább. Nem alvajáró szerintem a te kisfiad sem. Úgy vélem ez az egész arról szól (persze lehet, hogy alvászavar valamilyen szinten, a lányom pl sosem csinált ilyet), hogy nagyon éberen, nyugtalanul alvó típus, és amint akkor érzi magát újra biztonságban, ha ott vagy mellette.
2013. jún. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!