Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől ébredhet fel a 4 éves...

Mitől ébredhet fel a 4 éves lányom, minden éjszaka?

Figyelt kérdés
Felébred és közli hogy tévét szeretne nézni. 3 és 4 óra között. Ezt már nem lehet bírni. Van egy 7 hónapos is.
2013. máj. 31. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Mikor teszed le aludni? Lehet, hogy sokat alszik és a szervezete nem igényli? Az én kisfiam 4,5 éves lesz este 1/2 10-kor még "könyörögni" kell neki, hogy aludjon. Ehhez képest ebéd után nem akar aludni, ha fél óra múltával nagy nehezen elalszik, akkor meg ébresztem 1/2 4-4 körül, hogy keljen már fel :)
2013. máj. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
fél 9-9 körül alszik el. Az oviban durván 1-másfél órát alszik
2013. jún. 1. 07:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Altatsd akkor tizkor es jol faraszd ki delutan. Extra jatszoter, extra fogocska, extra bringazas. En nem mondom, hogy ne aludjon delutan. De lehet, hogy nemi ez mar sok es tulzottan kipiheni magat. Nezd meg, mit csinal, ha fel oraval kesobb fekteted es jol kihajtod. 4,5 eves fiu anyukaja.
2013. jún. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért egy 7 hónapos mellett nem olyan könnyű az extra bicaj, extra játszótér minden nap!

Szerintem is elég neki a kevesebb alvás. Esetleg nem tudod megoldani, hogy ebéd után elhozod az oviból átmenetileg? Akkor otthon nem aludna délben. Nálunk is volt ilyen és átmeneti állapot volt, 2hónap után helyreállt a rend :)

2013. jún. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

A tv nagyon veszélyes a négyévesekre, szerintem nagy változásra lenne szükség, mert valószínűleg, mellőzve érzi magát a kicsi miatt és nagy szüksége van rád.

Nem tudom mennyire vagy tájékozott az alternatív nevelésben, ha nem, meg fogsz botránkozni a tanácsomon, (de nézz utána)

szerintem magadhoz (magatokhoz) kell engedni az ágyba.

Máshogy nagyon nehéz lesz.

Üdv: notredam

2013. jún. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2 hete alszik külön ágyban, de a probléma nem újkeletű. szóval már azelőtt is felébredt.
2013. jún. 11. 07:58
 7/7 anonim válasza:
Ha a külön ágyba helyezést Ő is elfogadta, akkor csak arra tudok én is gondolni,hogy nem fárad el eléggé, nap közben.
2013. jún. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!