Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák ti nem féltek, hogy...

Anyukák ti nem féltek, hogy kis gyereketek az éjszaka közepén átmegy hozzátok, és a frászt hozza rátok?

Figyelt kérdés
Mi most vettünk ki a rácsos ágyból 3 rácsot, még nem mászott ki a lányom, de szó szerint rettegek, hogy az éjszaka közepén egyszer csak ott fog állni mellettem, és a frászt hozza rám, amivel meg én ijesztem meg őt nagyon. Sajnos mióta szültem nagyon nagyon rosszul alszom, hülyeségeket álmodom, és félek, hogy nagyon megijesztem ha rosszul ébredek épp arra, hogy ott áll mellettem... Vagy csak én vagyok ilyen, hogy ilyentől parázom?
2013. ápr. 24. 08:45
1 2 3
 1/25 Jégtánc ***** válasza:
94%
Sosem féltem ettől:) Általában már azt megéreztem és felébredtem rá,ha megálltak az ajtóban,és meredten bámultak engem:)Nem kell ezen agyalni.Hidd el teljesen másképp fogsz "működni" ha tényleg ott áll már melletted.
2013. ápr. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi egy szobában alszunk a fiammal. Karácsony előtt cseréltük le a rácsos ágyát, azóta ott alszik el közöttünk és ott is ébred. Szóval, amikor felébred egészen egyszerűen átsétál és bemászik közénk. Még eddig soha nem "riogatott" ágy mellett megjelenéssel :-D
2013. ápr. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
97%
Szia, én is tartottam tőle, amikor a kiságyat lecseréltük gyerekheverőre, hogy mászkálni fog esetleg éjszaka, de olyan édes a kicsim, hogy bár simán jöhetne, mindig kérdezi, hogy anya jöhetek? Ráadásul nem valószínű, hogy éjjel a sötétben elindul egyedül, nekik is félelmetes a sötét lakás. Amúgy meg előre soha nem szabad semmitől sem félni, ha át is menne hozzád, nem fog ott állni az ágy mellett, mint valami kísértet, hanem szól, vagy hozzád nyúl, hogy anya.
2013. ápr. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Volt ra pelda nalunk. A kicsi edesen aludt a kisagyban, a nagy atjott a haloba, es kozolt, hogy o most elmegy az oviba. Mindezt felalomban mondta. En nem attol ijedtem meg, hogy ott termett a semmibol, hanem attol, hogy alvajaro lesz, mert amig a szuleimmel laktam, sokszor elofordult, hogy en is alvajaro voltam.

Olyan ks volt mar, hogy a ferjemmel egyutt nagyon melyen aludtunk, es a fiam ejjel befekudt mellenk az agyba, en meg rafekudtem, es reggel vettuk csak eszre.

2013. ápr. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
40%

Nálunk többször volt ilyen. Amikor kivettük a rácsot, aztán amikor megkapta a gyerekágyat, állandóan kóricált, aztán valahol máshol folytatta az alvást, ahol épp elfeküdt: nappaliban, kanapén, földön, előszobában. Többször is volt, hogy a gyereket kerestük éjszaka közepén. Nagyon para. A legparább, mikor begurult valahogy az ágy alá és frankón percekig nem találtuk.

Az is rossz, ha megáll melletted és megszólal, miközben te épp baromságot álmodsz.

Úgyhogy én inkább azt javaslom, hogy tegyétek vissza a rácsokat, ne tudjon most még önállóan közlekedni, bár nem tudom, hogy mennyi idős a gyereked... Inkább ráérsz ezekkel a parákkal majd akkor, ha már megkapja a rácsos helyett a normális ágyat.

2013. ápr. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Sajnos én olyan rosszul alszom, hogy alapból a frászt szoktam hozni a férjemre. pl.: valaki van a lakásban, láttam, egy denevér berepült az ablakon, és azt is láttam, egy béka beugrott az ágyunkba és addig nem hagyom a férjem, míg át nem forgatjuk az ágyat stb. Tehát kell kb 4-5 perc mire kitisztul a fejem, hogy ez álom volt, és nem is láttam, de sajnos mikor felébredek általában ijedten és felszisszenve ébredek. Ettől félek, hogy ilyen lesz épp, és megijesztem szegényt nagyon. Tehát nem attól, hogy én megijedek, hanem inkább, hogy majd ő...
2013. ápr. 24. 08:59
 7/25 anonim ***** válasza:
Nálam ez úgy működik, hogy már arra felébredek ha úgy mocorog az ágyában, hogy nemsokára fölébred. És akkor már tudom, hogy jönni fog. Még sosem hittem azt, hogy valaki más lehetne, megismerem minden mozdulatát, lépését "hallomásból". De pl. volt már olyan is, hogy észre sem vettem, csak azt, hogy reggel ott feküdt közöttünk.
2013. ápr. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
4,5 éves fiam a mai napig ébred éjszaka. Van, hogy nyöszörög, hív engem, van, hogy mászik ki az ágyból és már jön is. Eddig mindig felébredtem rá, sokszor már arra, hogy megmoccan az ágyban, pedig én jó alvó vagyok. Sőt! Semmi másra nem ébredek, csak a gyerekre, de egyből. Mostanában volt már, hogy nem ébredtem, csak azt vettem észre, hogy már mellettem alszik. Én csak akkor ijedek meg, illetve félek, ha útközben találkozunk. Este a sötétben indulok a szobájába és csak homályosan látom, hogy "valami kicsi" mozog előttem. :) Nem szeretném felborítani.
2013. ápr. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
96%

Én abban a percben ébredek, ahogy meghallom a tappancsait a járólapon. :)

De egyszer barátnőm aludt itt, na, rá a frászt hozta a gyerek, mert ott állt az ágy mellett, és nem szólt, csak nézte. Barátnőm meg majdnem sikítófrászt kapott tőle. :D

2013. ápr. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
a nagyobbik gyerekem soha nem jött ki az ágyából, de a kicsi...volt, hogy arra ébredtem, ott áll az ágy mellett a méteres gyerek és néz, tiszta horror. Máskor meg, hogy kiment a nappaliba és a nyikorgós autójával játszott a sötétben. Specialitása, hogy állandóan megjelenik a lábam előtt, meg szoktam botlani benne, hangtalanul jár, volt, hogy megfordultam és ott volt, szegény párszor meg is járta, mert volt valami a kezemben és véletlenül megütöttem vele. Frászt hozza rám néha szó szerint, aztán persze röhögök.
2013. ápr. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!