Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » S. O. S 2 evesem nagyon...

S. O. S 2 evesem nagyon beverte a fejet! Masnal volt ilyen?

Figyelt kérdés
2 eves kislanyom szaladt es a betonon elesett valamiert nem sikerult lerakni a kezet es a homlokan rogotn egy hatalmas veralafutasos dudor let!!Mivel ilyen meg nem tortent bevittem a surgosegire es ott megfigyeltek 2 orat de mast nem csinaltak.Masnal is volt ilyen?En nagyon aggodos vagyok es nagyon felek!!!Akkorat koppant a kis feje a betonon:((

2013. máj. 31. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem hányt, szédült? Nekem is így esett el a kislányom, 1 óra múlva hányt, utána még 2x, nem evett, nem ivott, hatalmas, lila pukli lett a homloka közepén :-(. Neki agyrázkódása lett, 2 napig voltunk kórházba. Hánykor esett el? Rtg-t csináltak?

Figyeld 2 napig. Ha hány, pupillái nem egyformák, szédül, aluszékony, nem eszik, azonnal kórház.

2013. máj. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Figyeld a viselkedését ha valami fura vidd vissza, vagy ha hány, és szokatlanul álmos..

Velünk 2 hete történt ilyen nekünk még rtg sem csináltak :( meg semmi haza küldtek h semmi baja

2013. máj. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem csinaltak rtgt csak megmertek a vernyomasat es neztek nem e verzik orra fule aztan belevilagitottak a szemebe.Eses utan sirt aztan nagyon megszeppent mert bementunk a korhazba aztan a dokino vizsgalgatta na akkor megint sirt meg volt ijedve.Azt mondtak,hogy maradjuk bent 2 orat.Volt egy kis hely ahol voltak jatekok meg TV es kapott ceruzat meg papirt es ott jatszott meg rajzolgatott ivott es evett egy kis csokit is.Aztan a dokino elengedett minket.Angliban elek es nem tudom,hogy otthon ez mikent meg de borzalmasan aggodom:((
2013. máj. 31. 16:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez normális nekem fiaim vannak szám szerint 4! Mindegyiknél volt ilyen én mondjuk nem vittem be a kórházba , mert hát minek ha nem szédül , nem vérzik , nem hányt akkor nincs semmi baja ! A fiúknál ez napi dolog !
2013. máj. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a kisfiamat egy ilyennel azonnal elvitték rtg-re, pedig nem hányt, nem volt semmi csak a nagy lila krumpli a homlokán. Megúszta az agyrázkódást. Ha semmi szokatlant nem veszel észre, akkor nincs baj, de ahogy írták, ha hányás, vagy szédelgés, étvágytalanság van, akkor vidd vissza. Jobbulást neki!
2013. máj. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!