Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem eszik 3 évesem? Többi lent

Nem eszik 3 évesem? Többi lent

Figyelt kérdés

Kisfiamnak virusos mandula gyulladása van fáj a torka(ma van 3 napja) hogy szedjük a 3napos antibiotikumot és 3 napja nem eszik :( inni iszik rendesen meg iszik ivójoghurtot,de azon kivűl semmi más, hiába probálkozom a kedvenc kajáival...semmi :( (jah és azt elfelejtettem hozzá tenni hogy semmi javulást idáig nem észleltem)

Igazábol arra lennék kiváncsi,mert a kisfiam elég makacs természet és lehetséges,hogy már nem is fáj neki annyira,csak fél enni,hogy nehogy fájjon neki... Es ha tényleg igy lenne/ lessz hogy fogom evésre késztetni??? A másik kérdésem az lenne , hogy meddig nem gond ha nem eszik?? :(

holnap megyünk dokihoz mivel én nem látok javulást meg nézze meg, hogy ő lát e valami javulást.

Korháza nem szeretnék menni ha nem szükséges :(


Remélem valamennyire érthető amit leírtam :)


2013. máj. 24. 00:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak hogy jól értsem: kisfiadnak vírusos mandulagyulladása van és antibiotikumot szed???? Hát milyen agyament írta fel ezt neki?

Tök logikus egyébként, hogy nincs étvágya, a három napos, gyerekeknek adható antibiotikum egyik fő mellékhatása az étvágytalanság és a gyomorfájdalom. Háromból két esetben hányást is okoz. Én se ennék a kicsi helyében.

Azt viszont tényleg nem értem, hogy miért adod be neki az antibigyót, az vírusra soha nem fog hatni, ellenben kicsinálja a gyerek bélflóráját.

Én hagynám a gyerkőcöt békében, adnék neki probiotikumokat és keresnék egy másik gyerekorvost de sürgősen.

Jobbulást nektek!

2013. máj. 24. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg pépesítve adni neki a kajcsit, úgy biztosan jobban esik majd neki. Adj neki meleg levest, főzeléket, turmixokat, csak ne legyen hideg hanem langyos. Hátha így bele lehet diktálni vmi kis kajcsit. Ha tudsz rá szánni, akkor csinálj neki görögdinnyéből innivalót, a görogdinnyelé enyhíti a gyulladást és mivel víz az egész, ezért jó sok folyadékhoz is jut.
2013. máj. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!