Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 év körüli gyermeked rajzolga...

3 év körüli gyermeked rajzolgat e vagy fest e? mert az enyém nem még mindig rajzoltat. Mikor változhat ez?

Figyelt kérdés
2013. jún. 3. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lenne baj ha már rajzolna. Ha rajzolni nem szeret akkor, fessen, rajzoljon zsírkrétával, ujj festés, lehet kapni ilyen nagy bumszli zsirkrétát, de ha nyomdázna az is jó lenne. Próbáld rávenni, hogy valami ábrázolásos feladatot azért csináljon mert csak így fejlődik az íráshoz szükséges szem-kéz koordinációja.
2013. jún. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 klopusz ***** válasza:

Szia!


Ne idegeskedj! Az én fiam nagycsoportban kezdett el rajzolni, de akkor hihetetlen aprólékossággal dolgozott. Olyan képeket csinált pl., mint egy komplett laborítórium pipettákkal, kémcsövekkel, kitört ablakkal :-)

Én az óvónőt kérdeztem, baj-e, ha nem rajzol, de azt mondta, nyugodjak meg, semmit nem jelent, mikor van kedve hozzá. (Lányaim kétévesen már "alkottak".)


Remélem, segítettem :-)

2013. jún. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm csajok!
2013. jún. 3. 12:33
 4/4 anonim ***** válasza:
a lányom 3,5 évesen tanulta meg normálisan a ceruzát.Addig markolta és nagyon ritkán rajzolt.Azóta egész jó emberalakot ,fát,napot,hűtőt rajzol.Most 4 éves.
2013. jún. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!