Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kislányom hallani sem...

2 éves kislányom hallani sem akar a biliről, ráülni sem hajlandó, kizárólag a wc-re akar menni pisilni. Hagyjam rá, vagy próbáljam erőltetni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 5. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát vidd a wc-re, örülj neki, hoyg oda akar. Nekünk épp tegnap mondták, hogy inkább wc szűkítőt vegyünk és arra rakjuk ne bilire.
2013. jún. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
minek eröltetni?? a lényeg hogy nem pelusba. én lányom is csak wcbe pisilt kakilt, egyszer sem a bilibe. nem tetszett neki.
2013. jún. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Van sima és lépcsős szűkítőnk is, mert Ő már a 2. gyerkőc. Csak nekem furcsa, hogy a bili látványától is üvölt.
2013. jún. 5. 13:46
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, hogy nem kell bilit pucolnod!

Hagyd had intézze a wc-n dolgát

2013. jún. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Te ezen ténlyeg egyáltalán gondolkozol?

Neked miért jobb a bili?


Èn pl nagyon de nagyon örültem, hogy nem kell szaros bilit mosnom, hogy a lányom nem jön pisis bilivel a kezében hogy megmutassa mit alkotott, hogy amikor huzza fel a nadrágját akkor nem lép bele véltelen és önti ki.... A wc-re ráül, megtörli, leszáll, felhúzza a naciát és lehuzza a wc-t (fel áll a tetejére). Semmi de semmi dolgom nincsen, csak amikor kakil, hív és trölöm neki. de még akkor is ö akarja felhúzni a naciját és lehúzni a wc-t. èn szuper jónak tartom, eszembe se jutott volna hogy bilire menjen ha nem akar. (van bilink, de oda nem akart)

2013. jún. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dehogy erőltesd, örülj neki! Az én fiamat sem érdekelte a bili, wc-zni meg hamar megtanult! :)
2013. jún. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki. Van ilyen
2013. jún. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vidd a wc-re ! :) Örülj neki, hogy ilyen ügyes! Az én fiam sem akart bilizni :) sőt egyből állva pisilt a wc-be 1 évesen már nappal szobatiszta volt :)
2013. jún. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!