Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyermeked hány éves koráig...

Gyermeked hány éves koráig beszélt halandzsákat?

Figyelt kérdés
Meddig volt jellemző?
2013. jún. 5. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem addig, ameddig nem tudja magát kifejezni rendesen! Lányom 2éves múlt unokatesója egyáltalán nem haladzsázik már, pedig nem beszél sokat, de jól beszél már! Ha nem tud valamit, akkor inkább nem szólal meg! :) Lányom 15 hónapos, nagyon sok szót használ már, de ő halandzsázik még sokat! :) Nem is várok tőle komoly felnőtt beszédet! Szerintem édesek, mikor halandzsáznak, imádom mikor a lányom mérges rám odajön és leteremt a saját kis nyelvén! Olyankor meg tudnám zabálni!!!! :D
2013. jún. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam 2 éves és tegnap panaszkodott halandzsa nyelvén, hogy nem akar lefeküdni :D Hát a férjemmel majdnem megettük olyan édes volt! :D
2013. jún. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A fiam 4,5 évesen is szokott halandzsázva énekelni:)
2013. jún. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fiam most lesz 4 éves.Rendesen beszél,de néha "babás",mint a kistestvére és halandzsázik a vicc kedvéjért.
2013. jún. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kis korban én is a lehető legtermészetesebbnek tartom, de egy lassan 7 éves gyerektől igencsak furcsának. Természetesen tud normálisan is beszélni, de érdekes, hogy nem akarja kinőni a halandzsakorszakot. És a legszebb, hogy folyton azt gondolja, hogy vicces.
2013. jún. 6. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!