Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az ovónők mit szólnak, ha egy...

Az ovónők mit szólnak, ha egy kisfiú, ha megy érte az anyukája az oviba, nem akar hazamenni az anyukájával, sír, hisztizik, hogy nem akar menni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 6. 09:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmit! Az enyém is sokszor hisztizik mert még maradni akar játszani...
2013. jún. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát sajnos ez nagyon sok mindent elárul.....
2013. jún. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz? Mit árul ez el?
2013. jún. 6. 09:36
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Mit szólnának? Semmit. Ez elég gyakori jelenség. Igaz, nekem lányom van, de neki is volt ilyen időszaka, csúnyán hisztizett, és sírt, hogy ő nem akar hazamenni. De semmit nem szóltak az óvónénik, csk mondták neki mindig, hogy dehát mindenki hazamegy, ők is mennek hazafelé nemsokára, nem maradhat itt egyedül, ilyeneket. Ismerős körben is több ilyen eset volt már. Ettől még nem gondolják azt az óvónők, hogy otthon gondok lennének, és ezért nem vágyik haza a kisfiad.
2013. jún. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Attól függ...

Ha azért sír, mert épp játszik és tök jól érzi magát, akkor semmit.

Ha azért sír, mert mondjuk problémás családba született, akkor biztos sajnálják a gyereket,de akkor sem nagyon tud mit csinálni...ha csak nem veszélyben a gyerek élete

2013. jún. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Ez előfordul jót játszott nem akar hazamenni,nincs ezzel semmi gond.
2013. jún. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ez tök gyakori. Mondjuk hisztizni nem szokott a fiam, de van, hogy mikor megye érte kiszalad megnézi, hogy én vagyok majd elrohan, elbújik, lefekszik a földre. Ez teljesen normális. Jól érzi ott magát.
2013. jún. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 zabmester ***** válasza:
87%

Szerintem sem ritkaság. Persze vannak olyan gyerekek, akik minden nap alig várják, hogy mehessenek haza, de azért épp elég sok olyan gyerek is van, aki tök jól érzi magát az oviban, és nem szívesen hagyja félbe a játékot, amikor haza kell menni.

Nálunk olyan is volt már, hogy egyszer korábban mentem a fiamért, mert úgy jött ki a lépés, gondoltam, majd hogy fog örülni, ehhez képest ő úgy fogta fel, hogy én jól kibabráltam vele, mert ő most nem mehet ki a többiekkel az udvarra. Egész úton duzzogott, és a lelkemre kötötte, hogy ezt ne csináljam még egyszer :) És nem azért, mert nem szeret velem lenni, hanem mert egész egyszerűen nagyon szeret a többiekkel lenni is.

2013. jún. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%
Semmit a kicsik sokszor feletkeznek bele a játékba és rossz nekik ha félbe kell azt hagyniuk. Ilyenkor hisztiznek. Attól még nem gondolnak rosszra.
2013. jún. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az én fiam pl ma nem akart hazamenni,elsírta magát,hogy anya én még játszani akartam,épp valamibe voltak.ha an kapcsolat az ovo nénikkel és ismer titeket,nem hiszem hogy ez nagy gond lenne,hisz minket is ismer,és pontosan tudja hogy 100-ből 80 szor igy reagál,de amúgy imád otthon lenne,csak épp most máshoz van kedve,amúgy meg úgy örül hogy majd fel lök,még a szülők meg is szokták jegyezni,hogy az én fiam miért nem fogad ennyire nagy örömmel sosem mint a tied?szóval ebből messzemenő következtetést nem lehet levonni.amelyik óvónő meg levon ebből valamit az nagyon rossz óvónő.
2013. jún. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!