Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen idegtépő dolgokat tud...

Milyen idegtépő dolgokat tud kitalálni 2-3 éves gyerkőcöd?

Figyelt kérdés
Hogy viselkedsz olyankor?
2013. jún. 11. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem a kérdezősködés akaszt ki és a folyamatos beszéd...csak beszél, beszél és beszél .....alig tudok apával néhány mondatot váltani nappal..... Anya ez mi?Anya ez miért ilyen? Anya és ezt miért csinálja a bácsi? Anya ez miért sós? :S Csak úgy bombáz a kérdésekkel. 3 éves Nem tagadom, sokszor már rákiabálok, mert az 50. kérdésnél már azért kiakad az ember....Egyébként jó kislány... :)
2013. jún. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nálunk is a kérdés sorozat az idegtépő.

pl. az autóban. miért nissanja van a bácsinak? miért piris suzukit vezet a néni? miért mennek arra mint mi? miért állnak meg? miért nem mész? anya miért nem fogod a kormányt 2 kézzel? és még sorolhatnám.

na meg az utasítások: menj erre, kanyarodj el jobbra- és ha nem teszem üvölt és sír, mert ő jobbra akart menni....

és annyi ilyen van. a miértektől meg falra mászom, mikor egy dolgot írunk körbe 30 miérttel, na azt egyszerűen nem bírom. szívesen elmagyarázom neki a dolgokat, de azért a sok miért miért után eljön az a miért amire már nem lehet válaszolni :)

2013. jún. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Meglepődtem az első 2 író válaszán! Én élvezem, hogy a 3 évesem ilyen érdeklődő, hogy egyfolytában kérdez! Figyel is arra, amit válaszolok, és el lehet vele beszélgetni minden apróságról sokáig. Így ismeri meg a világot, hisz bizonytalan, sok mindent nem ért, és kire támaszkodhat, ha nem az anyukára? Gondoljatok arra, mikor ez bosszant titeket, hogy hamarosan felnő, és egyáltalán nem fog beszélgetni veletek, ha ti most nem vagytok ebben maximálisan partnerek. Akkor majd mit nem adnánk egy 2 perces beszélgetésért vele!

Ne haragudjatok, nem kötekedni akarok, meg kioktatni bárkit is, hisz én is hibásan látok egy csomó mindent, ez biztos.


Engem az idegesít, ha a 3 évesem teleengedi a kádat, aztán mikor megtelik, közli rögtön, hogy ki akar szállni. Meg ha kér valamit enni, elkészítem vagy kibontom, és egy falat után már nem kéri, és már utána egyáltalán nem eszi meg, ezért ki kell dobni. Ezek a legbosszantóbb dolgai. Próbálom szabályozni, hogy mennyi vizet engedjen a kádba, meg viszek neki oda valami érdekeset, mondjuk egy flakont, amivel még eljátszik a vízben. Hogy ne dobjunk ki annyi ételt, azt még sajnos nem sikerült megoldanom:(

2013. jún. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Bevallom én is inkább ilyesmikre gondoltam, hogy pl ül a bevásárlókocsiban, rágja a kiflijét, aztán elunja, és elkezd letépett darabokkal dobálózni... Azt hittem, lesül a képem. Vagy a játékokat szétszórni aztán meg taposni rajtuk. Töltök neki inni, de félúton már a másik pohárból kéri... Sétálunk, elrohan bele a világba... Beszélgetni szeretek vele :).

2013. jún. 11. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!