Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti mit csináltok 2-3 éves...

Ti mit csináltok 2-3 éves gyerekkel, ha lefekvés után elköszöntök, de miután kijöttetek a szobából, hallani, hogy ő nem alszik?

Figyelt kérdés
Konkrétan az enyémen hallom, hogy játszik. Még rosszabb a helyzet abból, hogy emeleten van a háló, én meg lejövök a nappaliba, hallom, hogy a szobából is kijön néha. Én úgy gondolom, azzal, ha erőszakoskodom, hogy márpedig feküdjön le, pont annyi időt veszekszünk (visszaviszem, ő egy idő után megint kijön...), mintha hagynám, mert egy idő után magától lefekszik az ágyába és alszik.
2013. jún. 13. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Enyém is ezt csinálja, ha ott hagyom, akkor játszik. Ezért ott ülök mellette, amíg el nem alszik, különben még éjfélkor is ébren lenne.
2013. jún. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én leülök mellé és elmesélek egy mesét,esetleg kettôt...és már alszik is.
2013. jún. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk galériánk van. Ha beszélget magával/a babájával azt hagyom. Ha kikel az ágyából, akkor rászólok. Ha még mindig nem fekszik vissza, lemegyek, lefektetem, elmondok egy mondókát és alvás. Második alkalommal nincs mondóka, csak lefektetés.

Már jó ideje csak beszélget, azt se sokat.

2013. jún. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha eljátszik magában, szépen elaltatja magát, ezzel semmi gond. Egy időben kimászkált a szobájából, visszavittem szépen és rászóltam, abba is hagyta.
2013. jún. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!