Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Apuka hogy jön ki a gyerkőccel?

Apuka hogy jön ki a gyerkőccel?

Figyelt kérdés

jól megvan a férjetek a gyerek(ekk)el?

hogyan foglalkozik vele(ük)?


és a gyerek szereti az apját?


meséljetek róla..



2013. jún. 13. 21:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%

A mi lányunk 4 hónapos. Apa imádja. Hazajön pl 12 órás éjszakai műszak után és még képes fél órán keresztül ringatni puszilgatni mert hiányzott neki. Mindenben segít. Legyen az a babával kapcsolatos dolgok. Etetés, fürdetés, pelenkázás, éjszakai kelés. Imádja a lányát mindent megtesz érte. Szerintem ez normális is. :)

Régen kicsapongó volt nagyon mikor még a bulizós korszakát élte. A családban mindenki el van tőle ájulva h mekkora változás ez nála és soha nem gondolták volna h ilyen jó apa lesz.

Persze én ezt tudtam. :P Nem is véletlenül szültem neki gyereket. :) A lányunk meg imádja én azt veszem észre. Mihelyst meghallja a hangját olyannyira bepörög h alig bír magával. Nagyon édes.

Nem azt mondom h tökéletesen vagyunk mert akkor hazudnék. :) De imádom a kis családunkat. Nem adnám semmiért. :) Azt hiszem jól döntöttem mikor őt választottam. Ilyen embernek érdemes gyereket szülni. :)

Miért kérdezed kérdező? Nálatok mi a helyzet?

2013. jún. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Fokozatosan egyre többet és jobban. Az elején csak kötelességből tette szerintem, legalábbis messze nem olyan leklesen, mint most.


Most ilyen a napirend: reggel általában együtt kelünk, készülődünk, mi megyünk boltba, játszótérre, a férjem dolgozni. Öltöztet, reggeliztet. Munka után ha jó idő van mennek játszótérre, ha nem itthon játszik vele, beszélgetnek, vacsoráztat és fürdet. Ezekben én is részt veszek, de főleg az ő feladata.

Lefekvés előtt néznek a youtubon mondókákat, az az esti mese. Aztán én altatok.

2013. jún. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: most 20 hónapos a lányunk
2013. jún. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

szomorú ezt olvasnom,pláne az 1-es választ.

az én férjem nem ilyen..a kislányom még a boltba sem megy át vele,pedig imádja a túrórudit,de inkább lemond róla minthogy az apjával menjen.igaz ami igaz apa keveset törődik vele,néha játszik vele ,amikor olyanja van,tényleg van hogy látom szereti,szereti a maga módján,de sose volt olyan odaadó apa. pedig azért nem voltunk fiatalok,23 évesen született a kislányunk és tervezett baba volt.

a kisfiúnk viszont meglepi lett,erre rá 3 évre.

na most minden csak nem apa...

2013. jún. 13. 22:00
 5/17 anonim ***** válasza:

HIrtelen mikor írtad h szomorú a válaszomat olvasnod megijedtem h vmi rosszat írtam.

De nagyon sajnálom h így vagtyok. Nem próbáltál erről beszélni vele h nem minden oké? vagy őt nem is zavarja h a gyerekeivel ilyen a viszonya??? Olyan nem jó ilyet hallani., :(

2013. jún. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
23%
23 évesen nem voltatok fiatalok???? Te most viccelsz, igaz? De, azok voltatok! Nagyon is. Főleg a férjed.
2013. jún. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

szerintem nem is izgatja.

amint írtad hogy a férjed kicsapongó és bulizós volt,na az én férjem ezt most éli ki 27 évesen 2 gyerekes apaként.

nem sokszor,1 héten 1-2-szer max..de olyankor reggelig buli van,sajna a cimborái is adják alá a lovat olyan dumával hogy : attól hogy családod van miért ne bulizhatnál?..

no comment,

mellesleg neki minden apa és férfi papucs aki foglalkozik és törődik a gyerekével és mindenre igent mond a feleségnek (igen anyukám,jól van anyukám..bla-bla..)

nem volt ilyen régen..


nagyon- nagyon a válást fontolgatom..

2013. jún. 13. 22:07
 8/17 A kérdező kommentje:

senki se kényszerítette hogy vegyen el.

11 éve vagyunk együtt ebből 7 éve házasok..

nem is azonnal jött a tervezett baba 4 évre rá házasság után,.de most nem is ez a lényeg.

a kérdésem fentébb..

2013. jún. 13. 22:10
 9/17 anonim ***** válasza:
Ez szörnyű. Mi épp azt beszéltük a férjemmel h örülünk h anno kiéltük magunkat. Inkább akkor mint most gyerek mellett vágyjon el az ember. Szerintem tényleg fiatalon vállaltátok be. De még akkor is ha azok voltatok ő is akarta. A felelősség meg a Holdon. Ez borzalmas. Megpróbálnék mndenesetre helyrehozni a dolgokat de ha nem menne nem csinálnám ezt tovább. Én 25 éves vagyok a férjem pedig 27 éves. De esze ágába nincsen kimaradozni éjszakánként. És nem azért mert "tiltva" van neki. Mert tiltani úgyse tudnám. Van annyi esze h igenis családos ember ennek nem itt van most az ideje. Vannak oké h átjönnek barátok akkor megisznak 1-2 kupicával de nem hajnalig tartó tivornyázás van. Felnőtt családos embernek nem ezt kellene. És amint írod is a család rovására megy ez. Főleg a gyerekekére. Meg ahogy írtad is h a lányotok inkább lemond a túrórudiról csak ne apa! Eszméletlen. Nagyon sajnálom. Remélem rendbe jön a kapcsolat a családodban de ha nem inkább lépj. :( Rengeteg erőt és kitartást kívánok nektek!
2013. jún. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
köszi szépen.
2013. jún. 13. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!