Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan álljunk át a bilizésről...

Hogyan álljunk át a bilizésről a vécére?

Figyelt kérdés

Holnap 4 éves...

ha a vécébe végzi a dolgát, fújhat légfrissítőt, macis vécépapírja van.... egyszerűen nem tetszik neki a mi vécénk. Vegyek valami cuki puha vécészűkítőt? Van,amúgy, de azt sem szereti. Oviban, vendégségben, bárhol gond nélkül vécézik, csak otthon nem.


2013. jún. 15. 13:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Ugyan ez volt nálunk, állandó hiszti, hogy ő WC-be nem, viszont mindenhol máshol simán elintézte a dolgát a WC-be, csak itthon nem.

Egyszer bepipultam és eltettem a bilit, azóta itthon is megy. Lehet, hogy kicsit radikális módszer, de még csak el sem sírta magát mikor mondtam, hogy mostantól nincs bili.

Amíg csak ígérgettem, hogy elteszem, addig mindig ment a hiszti, hogy ő WC-be nem akar, de onnantól kezdve semmi gond nem volt.

2013. jún. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!