Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikres anyukák, írnátok pár...

Ikres anyukák, írnátok pár gondolatot a bilizésről?

Figyelt kérdés

Pontosan az érdekelne, hogy ha az egyik gyerkőcöt már érdekli a dolog, a másikat még nem, rögtön vegyek kettő bilit, hiszen úgyis rá akar majd ülni a másik? Vgy ez erőltetés lenne? Egyáltalán: ebből is kettő kell? (Nem csillagászati kiadás, de az ember próbálja kerülni a felesleges holmikat...)

Általában, leírnátok pár szóban, nálatok hogyan-mikor kezdődött a dolog, milyen hatással voltak egymásra az ikrek a témában?

Köszi!

17 hónapos ikerlányok anyukája



2012. szept. 28. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálunk 21 hónapos fiúk vannak, és nem biliztetek. A védőnő rábeszélt, hogy inkább szűkítőt vegyek, mert praktikusabb mindjárt wc-re szoktatni őket, és ne kelljen állandóan bilit mosni, mikor így is olyan kevés az ikresek ideje bármire is.

Nos, egyikük sem akar ráülni a szűkítőre... :( Kicsit még szoktatom őket hozzá, aztán talán beadom a derekamat...

szerintem kell a két bili, hiszen úgyis sok mindent tanulnak meg egymástól, a tesót másolják, és ha egyikük a bilin kotlik sokáig, tutira a másik is bilizni akar majd. gondolom én.

Hát nem sokat segítettem, de te akartál "pár gondolatot". :D

2012. szept. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Dehogynem, segítettél, köszi! Minden érdekel, tényleg.

Szűkítőben én azért nem gondolkoznék, mert nálunk a WC nincs egybe a fürdővel, ráadásul elég félreeső helyen van a lakásban, és igen kicsi helyiség is, szóval nem hiszem, hogy szeretnék a lányok. Úgyhogy marad a blimosás... hisz annyi mindent csinál egy ikres anyuka, pont ez ne férne bele?:)

Sok sikert a projekthez nektek!

2012. szept. 29. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!