Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már érdemes tesztelnem? 2...

Már érdemes tesztelnem? 2 napja késik, tegnap azt hittem meg fog jönni, mert volt egy nagyon halvány barna maszatolás, de aztán annyi volt az egész. De nem érzek semmit, tehát még annyi bajom sincs, mint menses előtt szokott lenni.

Figyelt kérdés
X-epil már kimutatná, vagy vegyek valami érzékenyebbet?
2011. dec. 8. 08:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Két napos késéssel már simán tesztelhetsz bármilyen teszttel. Kívánom, hogy pozitív legyen, majd írd meg!!! :) Nekem nem volt semmi bajom annó, csak a mellem feszült. Egyébként meg a tünetek mindenkinél másak, erre nem lehet nagyon alapozni.
2011. dec. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát, de az a furi, hogy nekem még a melleim se, annyit érzek, hogy kicsit meg van duzzadva, de nem fáj vagy feszül
2011. dec. 8. 08:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sem éreztem SEMMIT 2 nap késésnél, mégis ott volt a baba :)
2011. dec. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!