Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tudtok olyan konyvet ami...

Tudtok olyan konyvet ami esetleg bevalt hisztirol valo leszoktatasrol?

Figyelt kérdés
Kislanyom 2 eves es borzalmasan hisztis kepes barmeddig hadakozni orditani ha nem kap meg valamit vagy nem sz van amit o akar. Probaltam mar higadt maradni , kiabalni, figyelmet elterelni szoval mindent de egyszeruen nagyon konok tud lenni. Mivel babat varok egyre nehezebb ezeket a harcokat elviselni foleg ha az utcan vagy a boltban kell hadakozni az ordito gyerekemmel aki foldhozveri magat es rug vag:( szoval ha valakinek van otlete egy jo konyvre vagy tud egyebet akkor irja meg kerem.

2013. jún. 17. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Amikor először jött rá a "roham" az előszobában verte magát a földhöz. Ránéztem, hogy lássa, látom, mit csinál, majd otthagytam és leültem tv-t nézni. Aztán a nappaliban folytatta, sírt, toporzékolt, csapkodta magát a földhöz. Én néztem a tv-t, rá sem néztem, nem szóltam hozzá, nem csináltam semmit sem. Mint ha ott sem lenne. Bár nem hallottam a tv-ből semmit, úgy tettem, mint akit borzasztóan leköt. Amikor befejezte odajött, odabújt. Megmondtam neki egyenesen, hogy amikor így viselkedik, SOHA nem adom meg, amit kér. Még kétszer próbálta ki a köv. 1 évben, amire hasonlóképp reagáltam. És ennyi volt.
2013. jún. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez kivitelezheto otthon de nyilvanos helyen mit tudok csinalni?
2013. jún. 17. 16:58
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ehhez nem kell könyv. Egyszerűen nem hagyod, hogy hisztivel bármit is elérjen. Magyarán nem foglalkozol vele.

Drasztikusnak tűnik, de megjátszhatod, hogy otthagyod.. Kellemetlen szitu, de ha már idáig fajult a dolog, valamit valamiért..

2013. jún. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezzel csk az a baj,hogy o nagyon talalekony pl elkezd rombolni , firkalni a falra szettepni a konyveke...
2013. jún. 17. 17:03
 5/10 A kérdező kommentje:
Az lemaradt hogy soha meg nem kapta meg amit akart hisztivel es megis rajon a duhroham mindig hiaba tudja hogy nem er el vele semmit.
2013. jún. 17. 17:05
 6/10 anonim ***** válasza:

A falra firkálás és amiket felsoroltál, nem leleményes hiszti, hanem rosszaság, amiért büntetés jár. Sarokba állítás.


Az egész rész érdekes és hasznos, de segítség lehet neked is kb. 21 perctől: http://www.youtube.com/watch?v=Z1Put1ps6T4


Ha nem tudsz angolul, akkor is javaslom, sokat mond a testbeszéd is.

2013. jún. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én a nagyon hisztis időszakban mindig elbeszélgettem vele boltba menetel előtt. Megbeszéltük,hogy 1 dolgot választhat magának. Ha hisztizni fog és nem elég egy valami,nem kap semmit. Amikor hiszti volt,vissza azt is,amit választott és irány haza. Ordított,amikor megnyugodott,megbeszéltük. Kell egy határ,amit te határozol meg és ne engedj. A hiszti úgysem marad el teljesen,de lehet jobb. Volt amikor a játszótéren ment a műsor. Figyelmeztettem,ha mégegy lesz megyünk fel. Volt.. Kézen fogtam és irány fel. Lássa,hogy nem csak a levegőbe beszélsz. Persze minden gyerek más.
2013. jún. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

következetesség, ha azt mondod, ez lesz a következménye, legyen mindig úgy.


soha ne érje el vele a célját


legyen fontsabb a nevelés, mint az idegen emberek véleménye. akkor is ugyanúgy reagálj, mint otthon, ha idegen környezeteben, ismeretlenek között vagytok. ez az egyik legfontosabb, mert a gyerekek hamar levágják, h "a nyilvános hiszti kínos anyunak, ezért megkapom, amit akarok, csak minél gyorsabban hagyjam abba"

2013. jún. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
28 éves voltam, mikor az 1. fiam született, nem hittem senkinek, folyamatosan aggódtam az első 3 hónapban, mikor az egyik barátnőm ajánlotta a Suttogó titkai című könyvet. Neked már a második részt tudom ajánlani. Szerimtem nagyon hasznos.
2013. jún. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Dr Ranschburg Jenő, Szülők könyve, ott ír a hiszti kezeléséről.
2013. júl. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!