Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyereknek a szálkát hogyan...

Kisgyereknek a szálkát hogyan vegyem ki legegyszerűbben?

Figyelt kérdés

Kisfiam 2 éves, a tenyerébe ma belement egy szálka, és nem enged hozzányúlni, már alszik, próbáltam most is kivenni neki, de nem megy! Sejtem, hogy csak úgy fog sikerülni hogy lefogom és valahogy kiszedjük, de hátha valakinek van valami jó kis praktikája erre is!

Üdv: Zsani


2008. jún. 21. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Most úgy is jóidő van ,gondolom pancsizik napközben.Jól áztasd ki,és ha máshogy nem megy tűvel.A lányom is ennyi idős, ő megértette hogy miért kell.Apa fogta, és kiszedtem, és beragasztottuk szép tapasszal.
2008. jún. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Próbáld meg azt, hogy vizes rongyot teszel rá, hagy hogy felpuhuljon a bőr - melegvízzel gyorsabban megy), hátha úgy könnyebben kicsúszik. Egyébként nálunk a szemöldökcsipesz a megoldás rá.

Sok sikert! :o)

2008. jún. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszokat! :) megpróbálkozom akkor a vízzel áztatás!

Zsani

2008. jún. 21. 21:26
 4/6 anonim ***** válasza:

A szálka amúgy kijön magától, kilöki az idegen anyagot, az ember szervezete (bőre).

nyáron nekünk is minden hetes volt a szálka probléma, az elején alvás közben próbáltuk kiszedni, de nem sikerült, aztán kijött magától

2009. febr. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
kijön egy frászt XD nekem is ezt mondták és köré nőtt a bőr XD
2009. márc. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk mindig kijött!
2009. márc. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!