Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 év körüli gyerekkel mit...

3 év körüli gyerekkel mit csinálnál, amikor már elviselhetetlenül idétlen, engedetlen és szemtelen és ezzel tönkreteszi a napját a testvérének is neked is?

Figyelt kérdés
Nem ez az általános szerencsére, de vannak ilyen napok / hetek... kezd elfogyni az ötletem és a türelmem is.
2013. jún. 18. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Futni vinném, bicajozni vinném olyan programot találnék ki neki, hogy jól is érezze magát, meg ereje se legyen rosszalkodni :) Fő, hogy le legyen foglalva ilyenkor. Tapasztalatom szerint nálunk itthon az unalom okoz ilyen dolgokat.
2013. jún. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a gyereked csak azt akarja, hogy figyelj rá?
2013. jún. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2. ez inkább a testvérétől lenne jogos per pillanat... :S.


Igazából módszeresen megy az idegeimre reggel óta. Mondjuk ez a hőségriadó pont nem futkározásra kedvező szerintem. Tovább gondolva talán egy hűvös pancsolás helyrerakhatná. Kb ez az egyetlen kivitelezhető dolog, míg a másik legalább alszik. Már tényleg nem tudok lassan gondolkodni se, annyira elegem lett reggel óta. :(

2013. jún. 18. 15:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy jó ötlet 30-40fokban futni vinni meg bicajozni!:) Gondolom most ez a nagy meleg is rátesz egy lapáttal,egy egészséges felnőttet is megvisel nemhogy egy kisgyereket,főleg ha nagy a mozgásigénye!

Sajnos nem mindenki engedheti meg magának hogy állandóan hordja a gyereket valahová,sem anyagilag sem időben.


Ha nem mindennapos én elkönyvelem hogy neki is lehetnek rossz napjai,ahogy nekünk is! A lányom is 3éves és mióta ilyen hőség van tiszta "dili",ez van én is szenvedek!:)(

2013. jún. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen napok. Délelőtt sem voltatok lent? Tényleg tedd be pancsolni, nekünk az mindig bejön, pedig csak a fürdőszobában van rá lehetőség. Délután pedig mindenképp menjetek ki.


Üdv:

Egy 3 éves, szintén néha elviselhetetlen kisfiú anyukája. :)

2013. jún. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

A lányomnak nincs testvére,de ő majdnem az egész délelőttöt a fürdőkádban töltötte. Reggel mire felébred meg elkészülünk,már nagyon meleg van így délelőtt nem megyünk ki.

Késő délután megyünk a levegőre olyan fél 6felé,és tegnap is kint voltunk 9-ig. Este aludt mint a bunda!:)

Szerintem te is tedd vízbe ha nincs más elég a fürdőkád is,levegőzni meg mindenképp ha már nincs olyan forróság!:)

2013. jún. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Tegnap végül a fürdőben "medencézett", míg az öcsi aludt, jobb lett utána tényleg.

Ma sem volt egyszerű, mert ebéd után fáradt, mint a dög (délelőtt szomszédoltunk a kis barátnőjénél), de csak ment a cirkusz, mielőtt elaludt. Most szerintem ezek után vagy esti műszak lesz, vagy még később lemegyünk, hogy fáradjon megint el. Amíg nem volt ennyire meleg, szolidabban adta elő, meg hát én is jobban viseltem, nekem se használ a forróság :(.

2013. jún. 19. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!