Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért fáj még mindig elviselhe...

Miért fáj még mindig elviselhetetlenül a 3 éves fiam füle?

Figyelt kérdés
Pénteken lesz 1 hete,hogy kimosták neki a jobb fülét,és hogy szedi az antibiotikumot,hétfőn fel kellett szúrni,de a korábbi felszúrásoknál(sajnos a nagylányomnak 3szor,neki most másodjára) azt tapasztaltam,hogy mire hazaértünk az orvostól megkönnyebűlve,nyugodtan aludtak...de most nem,azóta is ugyanúgy fáj a füle,fájdalomcsillapítás nélkül megőrül a fájdalomtól!!!!A mai napon már nem kell vinnünk az orvoshoz,aki mindent rendben lát,nincs gyulladás,váladékozik a füle,a torka szép,és az orrmandulái is!Csak akkor miért fáj neki???Valami szövődmény???Az antibiotikum ma fogy el,fájdalomcsillapítón meg nem élhet!!!Nagyon el vagyok keseredve,hogy szegényen csak gyógyszerrel tudok segíteni,még éjjel is adnom kell,mert nem tud pihenni se...amíg hat a gyógyszer,nagyon jó kedvű,eszik,játszik,de ha elmúlik,és nem kap "időbe" gyógyszert elszabadul a pokol!Meleget is rakok a fülére,éjjel nappal...de NEM JAVUL!!! :(

2013. febr. 14. 06:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Vidd el egy másik orvoshoz is.
2013. febr. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már 2nél voltunk...ugyan azt mondta mind a kettő,amit fent leírtam :( :(
2013. febr. 14. 07:15
 3/10 anonim ***** válasza:
Hat akkor nem tudom. Sajnálom. :( Jobbulast neki.
2013. febr. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A fülészeten is azt mondják, hogy minden rendben? Ha igen akkor esetleg még a foga az ami oda sugározhat. Orrcseppet adsz neki? Az is segíthet, ha az orrában levő váladék és duzzanat elzárja az üregeket.
2013. febr. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Valószínü nem bakteriális volt a baj és ezért nem hatott az antibiotikum, felesleges volt beadni neki.

Felszúrás is szerintem elég korai volt.


Nálunk a doki azt mondja hogy orrcsepp elöszär is (ha nincs gyulladás), mert az orr teriti fel váladékkal, így a folyamatos orrcseppelés megszokta oldani, és nem gyullad be.


Mindenképpen elvinném fülészetre, mert ez nem nomrális.

Lehet az orvos valamit elbaltázott a felszúrással vagy nem is kellett volna, aztán most ott a baj. Mindenképpen fülészetre vidd el. kérj idöpontot, mond hog üvölt a gyerek a fájdalomtól, és a háziorvos nem lát semmit.


de a fog dolog is lehet ahogy elöttem írták, de akkor meg azt a gyulladást kellene látniuk.

2013. febr. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha felszúrták, akkor már a váladéknak ki kellett volna jönnie. Ugye azért szúrják, mert tele van és így "megkönnyebbül" a fül. De ha ez nem történt, akkor ott vagy valamit elbaltáztak vagy nem tudom... Én is inkább elvinném másik orvoshoz (harmadikhoz), mert szerintem nem normális, arra gondolok, esetleg megsérthettek valamit a fülén, ahogy felszúrták? De ez csak találgatás, mert még sem nekem, sem a lányomnak nem szúrták fel a fülét. Jobbulást a kis manónak!
2013. febr. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
bocsi,h nem írtam,de napközben nincs időm ideülni...tnap már egy fokkal jobb volt a fülfájás...csak közbe közbe nyílal bele neki,éjjel is aludtunk!Hétfőn kell visszavinnünk,és ismét szólok a dokinak...amúgy folyamatosan orrsprayzünk,de felszúrás óta nem jön az orrából semmi,sőt előtte se az a csúnya zöld gyulladásos jött,ha nem "víz", porszívós orrszívással szint úgy semmi nem jön
2013. febr. 15. 05:32
 8/10 anonim ***** válasza:
Vizes orrsprayt használtok, vagy hatóanyagosat? Ilyenkor nyugodtan lehet, sőt kell is hatóanyagos orrcseppet, orrsprayt használni. Ilyen a nasivin, nasopax és még sokféle van a patikában.
2013. febr. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Én a Nasonexet ajánlom, receptköteles és elég drága 2600 Ft. körül van, de nagyon jó.
2013. febr. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szakorvosnál voltatok v. háziorvosnál? Mi 3 hete küzdünk a fülével :(
2013. febr. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!