Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vannak gonosz gyerekek?

Vannak gonosz gyerekek?

Figyelt kérdés

Uhhh elhiszem,hogy sokan hülyének néznek... de komolyan féltem az unoka húgomat 4,5 éves és van egy 9 éves kislány akivel mostanában játszik...olyan..ilyesztő.

Ahogy néz,ahogy beszél,ahogy viselkedik.Lehet sok horrort nézek de pont olyan mint akit megszállt az ördök.Mióta a kisuncsim (hívjuk Annának) vele barátkozik (a lányt hívjuk Dórának) nagyon megváltozott,folyton vele akar lenni.Eddig puszilgatta az anyukáját meg a családtagjait,mostmeg ha valaki a közelébe megy rug vág. De Dórát ölelgeti,puszilgatja pedig olyan csúnyán viselkedik vele. Irányítja,zsarolja,főnökösködik felette,elveszi a játékait.

Az a gond,hogy a kislánynak lett volna bébiszitter csak a nagynénémek elválalták,hogy vigyáznak rá amig a szülők nem érnek rá...

Ez már 1 hete bújkál bennem ,hogy nagyon furcsa ez a kislány,most is rajzoltak és remegett a keze mikor elvette Anna a ceruzáját. A szülei normálisnak néznek ki.. a kislány olyan fura... Mit tehetnénk?

Egyszerűen nem lehet eltiltani Annát Dórától 2 napig nem jött át a kislány mert nem enedtünk komolyan depresziós lett...Meg kifordult magából..

Mit tennétek?



2013. jún. 19. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem vannak gonosz gyerekek. Bár én azt hiszem, hogy ennek főként nevelésbeli okai vannak, de el tudom képzelni, hogy valaki így is úgy is gonosszá válik.


A szülőnek lenne a dolga, hogy lássa, megváltozott a lánya, mióta a másik kislánnyal barátkozik, és cselekedjen. Én nem engedném, hogy vele barátkozzon.


Lehet, hogy a kislánnyal nézettek sok horrort, nem tudom.

2013. jún. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát nem hiszem,olyan esetlen,nem tudja mi az az internet,társasjáték,nem ismer meséket..semmi.

Szép nagy házban laknak autó minden van,olyan furcsa számomra,hogy nincsenek játékai..minden játékot itt ismer meg.

2013. jún. 19. 17:21
 3/7 A kérdező kommentje:
Folyton egy kis csengővel játszik mikor itt van de olyan mitha az élete múlna rajta...
2013. jún. 19. 17:23
 4/7 A kérdező kommentje:
Annánál is...komolyan tegnap úgy kihúzta a gyufát legszívesebben pofon csaptam volna...Rúgdosott,lerúgta a laptopot,harapot,nekem jött rollerrel,fenyegetőzött...Volt már ilyen egyszer de nem ilyen dúrvan..eddig még nem mert elmenni.
2013. jún. 19. 17:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Nevelés? Hisztériázó és erőszakoskodó gyereket nevelni is kell, nem csak csodálkozni rajta, hogy magától csak gaz lesz belőle, és nem vetemény.


A másik gyereknél is a nevelés lehet a kulcskérdés, látod. Attól, hogy van ház meg autó, meg minden, még lehet, hogy nagyon durván nem nevelték a gyereket. Akkor meg mit vársz?

2013. jún. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt gond a neveléssel a hiszti korszakot is átvészelték gond nélkül jól volt nevelve most 1-2 hete belé bújt a kisördög,nem érdekli a büntetés az édesség megvonás semmi...
2013. jún. 19. 17:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Vannak gonosz gyerekek, de alapvetően ez nem jó hozzáállás...Próbálj meg kedves lenni a másik kislánnyal, hátha ő is az lesz az irányodba, vagy ha nagyon menthetetlen, akkor ne engedd a 4.5 évest a közelébe. A vagyon meg nem sokat ér, ha amellett nem nevelték meg a gyereket és nem foglalkoztak vele...
2013. jún. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!