Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 év körüli gyereketek mibe...

3 év körüli gyereketek mibe alszik ebbe a melegbe? Hány fok van a szobába?

Figyelt kérdés
2013. jún. 19. 21:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Trikó és alsónadrág.Nem tudom hány fok van de nagyon meleg az biztos.
2013. jún. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A melegbe nem alszik bele... de egyébként ebben a melegben egy vékony ujjatlan zsákban alszik csak.
2013. jún. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
kb 26 fok van a gyerekszobában,rövid ujjú trikóban, vékony 3/4-es pizsama alsóban alszik a 3 éves kisfiam. És zokniban...egyszerűen nem tudom leimádkozni róla, ragaszkodik hozzá. Alig takarom be, altatásnál ehhez is ragaszkodik, de persze este lerúgja magáról a takarót.
2013. jún. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3 éves lesz a fiam,a szobájában 29 fok van(a miénkben 32!!),csak egy pelus,és egy nagyon vékony nyári hálózsákban alszik,és igy is szakad róla a viz....minden ablak nyitva,a mi szobánkba megy a ventillátor is,de semmit nem ér..egyszerűen elviselhetetlen ez a meleg itt a panelba....
2013. jún. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

szintén panel, oltári hőség... (nem is mertem megnézni mennyit mutat napközben, de én most este 10-kor jöttem haza és még mindig 30 fok van itthon, kereszthuzattal és benedvesített lepedőkkel... :( tegnap függönyt mostam, felakasztottam az egyik szobában, aztán mire a másodikban is, az elsőben csontra megszáradt, pedig nem lehetett több az egész 5-8 percnél...)

5 és 3,5 évesek, egy szál bugyiban/pizsishortban alszanak és szakad róluk a víz.

Az öcskös kissé mániákus, őt be kell takarni elalváshoz, de szerencsére hamar lerúgja magáról álmában.

2013. jún. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A lányomon csak egy bugyi van(már nem pisil be éjjel sem). Nem tudom pontosan de kb 30-32fok van az egész lakásban. Egy vékony takarót szoktam ráteríteni,de egyből lerúgja magáról és csak öleli.:)

Van egy kis ventilátor a szobájába és az ablak sarkig nyitva,így is nagyon melege van ahogy nekem is.

2013. jún. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
egy vékony hálózsákban,ami ujjatlan
2013. jún. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak bugyiban alszik kislányom ,nyitot erkély ajto melett mert velünk egyszobába alszik.
2013. jún. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
egy szál semmiben, ahogy mi is. gyerekszobába 32 fok, a mi szobánkba 33-34 fok. Hajnalba szoktam betakarni vékony lepedővel.
2013. jún. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
25-26°C van, egy rövid ujjú pizsi felső és 3/4-es pizsoma nadrág van rajta. Nem adok alá alsónadrágot.
2013. jún. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!