Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak a fiammal, már...

Mit csináljak a fiammal, már teljesen tanácstalan vagyok?

Figyelt kérdés
3 és fél éves.1 éves koráig nagyon jól evett,gyümölcs,zöldség,minden ment a paradicsomon kívül.Most meg egyszerűen nem eszik.Semmit nem tudok már főzni,mert amit a múltkor még megevett jóízűen,már meg sem kóstolja.Kapott már vitamint is,hátha meghozza az étvágyát.A nagy baj,hogy a bölcsiben ha nem ebédel is megkapja a szokásos keksz-chips-kölesgolyó kombit.
2013. jún. 20. 12:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 3,5 éves, és nála is ez van kb 2-3 hete. Egyszerűen alig eszik valamit. Jó, most a meleg is rátesz egy jó nagy lapáttal, de ő a kánikula előtt kezdte, és nem tudom mi oka lehet. gy kell beletukmálni pár falatot. Nála csak a nyers zöldség és gyümi megy, ha jobb napja van. De van hogy az sem. Én sem tudok már mit kitalálni, hogy jobb legyen az étvágya. De szerencsére energiája ugyanúgy sok van, mint mikor jól evett. Hogy honnan van neki azt nem tudom.
2013. jún. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!