Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik a leghatásosabb szúnyog...

Melyik a leghatásosabb szúnyog ill. kullancsriasztó kisgyerekeknek 2 éves kor alatt?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy ki hogy oldja meg, de nálunk este 6-7 óra körül már elviselhetetlen a szúnyoginvázió. A füstölők szinte semmit sem érnek, a kerületi permetezés sem hozott semmi változást. Hiába van szúnyoghálónk, ma reggel arra ébredtünk, hogy a kislányom arcán négy óriási piros dudor és a testén is több csípés található. Az, hogy mi is tele vagyunk csípésekkel nem is érdekel annyira, minthogy neki milyen kellemetlen lehet ez. Mivel egyáltalán nem vagyok híve annak, hogy mindenféle kemikáliákkal kenjük magunkat és a gyereket, valami természetes alapú szert keresek, akár illóolajosat. Persze mindegyikről ódákat zengenek a gyártók, de melyik a legjobb? Fújósat vegyek vagy inkább szúnyogriasztós karkötőt? Csípés után, mivel kezelitek? Köszi szépen mindenkinek a választ előre is! :-)
2013. jún. 21. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:

ha illóolajat keresel, akkor a levendulát tudom ajánlani

jó szúnyogriasztó (tapasztalat)


[link]

2013. jún. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2013. jún. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
galaktív bio,DM_ben kapható 1000 ft körül van
2013. jún. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Hasznos volt az összes válasz :-)
2013. jún. 21. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!