Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves gyerekkel sátrazni a...

3 éves gyerekkel sátrazni a Balatonra? Hova? Tudtok olyan helyet, ami nem drága, élet is van, de gyerekkel is tökéleset?

Figyelt kérdés
Még sátrazni sosem voltunk vele, úgy gondolom tetszene neki. A Balatonra szeretnénk menni, Siófokot már ismerjük, valami hasonlót keresnénk, csak alacsonyabb árkategóriában.
2013. jún. 22. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Révfülöpi kemping csúcs szuper és gyerekbarát. Én már 3x voltam, idén a másfél éves kislányommal megyünk.

Van gyerek strandrész, játszótér, úgy rémlik, láttam pici mosdót és wc-t. Iszonyatosan tiszta.

Hátrány: napkollektor volt a fürdôn, és nem mindig volt meleg víz, mondjuk rossz idôben voltam.

Kirándulási lehetôségek: Káli-medence - gyönyörû, Salföld, majorság,... Révfölöpön van egy kilátó.

2013. jún. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utána járok!! :)
2013. jún. 22. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!