Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Ausztráliából rohadtnehéz...

Ausztráliából rohadtnehéz hazajönni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék elmenni Ausztrliába, Sydney, Melbourne lenne a cél, egyrészt mert itthon semmi jövöm nincs, másrészt mert mindenki útál, és ez bizony kölcsönös. Új életet akarok, másik világot, környezetet. Szöknék innen minden áron, másik kontinensre. Tanulóvízummal mennék ki, majd kérni a letelepedésit.

Az lenne a kérdésem, ha netalán honvágyam lenne (ami 100%, gogy nem lesz) akkor szinte lehetetlen hazajönni?



2013. jún. 6. 17:33
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne lehetetlen? Ha megvan a jegyed, 2 nap az út.
2013. jún. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Úszva elég körülményes, repülővel próbáld meg.
2013. jún. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne nehéz? Én évente egyszer a Sydney-London-Budapest útvonalat teszem meg repülővel oda-vissza. Csak pénz kell hozzá.
2013. jún. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Értem... nem körülményes és drága nagyon?
2013. jún. 6. 17:55
 5/28 anonim ***** válasza:
97%
Képtelenség hazajönni, a gépek a Sydney-i reptér kifutópályájáról azonnal gurulnak bele a tengerbe. A szerencsésebbeknek sikerül leugraniuk mielőtt ez megtörténne, ők alkotják ma Ausztrália lakosságát.
2013. jún. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó XDDD
2013. jún. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

"Értem... nem körülményes és drága nagyon?"


Körülményesnek nem körülményes, Sydney-London 20 óra repülés, majd London-Budapest 2,5 óra.


Drága a repülőjegy, hiszen a távolság is óriási. 350.000 Ft-nak megfelelő összeg alatt nem nagyon lehet kihozni egy oda-vissza utat. De mivel Ausztráliában magasabbak a bérek, egy évben egyszer bőven belefér a keretbe.

2013. jún. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem gondoltál még arra, hogy talán te vagy az oka annak, hogy mindenki utál? Elárulom, hogy Ausztráliában se lesznek mások az emberek, mint itt vagy mittudomén Törökországban, az emberek mindenhol emberek, bárhol találkozhatsz olyannal akivel ki tudsz jönni és olyannal akivel nem, de ez, hogy "mindenki utál", ilyen általában önhibából szokott előfordulni.


Nem kötekedni akarok veled, de nekem is van egy ismerősöm, aki hihetetlen jófejnek gondolta magát, de közben flegma, nagyképű, lekezelő volt, sírt-rítt, hogy itt mindenki gyűlöli és külföldre "menekült". Ott eljátszotta a Janit a helyieknek, és egyből dicsekedett, hogy bezzeg a Nyugatiak milyen befogadóak, nem úgy, mint a magyarok, aztán ahogy ott is előjött az utálatos személyisége, az ottani ismerősei és elfordultak tőle, így most megint sopánkodik, hogy őt mindenki utálja...

2013. jún. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
...és ha már ott is megutálnak, hová költözöl??!
2013. jún. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Ha annyira kíváncsi vagy rá, a zenei ízlésem miatt vagyok kiszekálva, nem azért, mert nagyképü vagy mittomén milyen vagyok. Kedvesen viselkedem mindenkivel, de a mai okos fiatal társadalom nem képes elfogadni, hogy tuctuc zenén kívül létezik más is. Én eddig senkit meg nem bántottam, de amikor elkezdtek piszkálni, akkor elegem lett belölük. Kielégítö válasz?
2013. jún. 7. 08:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!