Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, önéletrajzzal kapcsol...

Anyukák, önéletrajzzal kapcsolatban lehetne pár kérdésem?

Figyelt kérdés

el kell küldenem egy helyre este,de nem tudom hogy irjam bele a gyest.Mert ugye egyből látszik hogy 3 év szünet volt,meg még tart júliusig nekem a gyes.


Irjam úgy,hogy "2010.júl.-2013.júliusig"

vagy:"2010.júliustól-jelenleg is"

vagy hogy irjam?


És egy másik kérdésem lenne,1 hete találtam egy bedolgozós munkát,ami szeptemberig tart kb.Ezzel is az a gondom,hogy irjam,mert jelenleg is tart.?

2013.június 16- jelenleg is? Meg odairjam hogy bedolgozós munka,vagy alkalmi,vagy semmit ne irjak csak a kft nevet?

Nagyon köszönöm ha tudtok segiteni!!


2013. jún. 22. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem írnám bele a gyest, csak az előző munkahelyeket. Ahonnan gyesre jöttél az megszűnt, vagy ott állományban vagy még? Ha állományban vagy akkor simán azt írnám végig. Ha nem vagy állományban akkor a munkaviszony megszűnésének időpontjáig. Beleírnám a bedolgozósat, a kft nevével, és a munkafeladatok leírásával, de nem emelném ki hogy alkalmi vagy bedolgozós. Ha beírod hogy van gyereked, sok helyre be sem hívnak. Simán rér ott mondani ha rákérdeznek. Nagyobb az esélyed úgy munkát találni. Gyes alatt nem tanultál valamit, vagy nem végeztél nyelvtanfolyamot, stb.? Ha igen azt is be lehet írni, hogy ne legyen olyan nagy a 3 év hézag.
2013. jún. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

a munkahelyem megszűnt a terhességem alatt.Elvileg tudják hogy gyesen vagyok,meg hogy van egy 3éves gyerekem.

Ha nem azt irom be hogy bedolgozós munka,akkor mit irjak?Hogy ragasztgatnom kell? :D Az olyan "gáz",vagy nem is tudom... mert ugye a többi munkahelynél is ott van mit csináltam,mondjuk mindegyiknél ugyanazt,eladó voltam,ide meg nem tudom akkor mit vagy hogy irjam.Mert ha nem irok semmit,csak a kft nevét,az úgy nem jó,de ha oda irom hogy "ragasztgatnom kell",hát az se jobb... :(

2013. jún. 22. 21:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az első válaszolóval egyetértek, de ne azt írd hogy ragasztós munka, hanem magát azt a munkát, aminek ez a ragasztás a része, tehát pl. boríték készítés (az hogy ezen belül te ragasztgadsz az nem lényeg, ha akarnak úgyis rákérdeznek)

2013. jún. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem.Konkrétan energia italokra kell ráragasztani külföldi cimkét.Akkor ezt hogy irjam?
2013. jún. 23. 21:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem írd oda a cég nevét és hogy címkézés. Ennyi.

Pl.

2012- Coca Cola

Munkakör: címkézés

2013. jún. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!