Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki tudna segíteni önéletrajzza...

Ki tudna segíteni önéletrajzzal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ha tescóba, vagy auchanban szeretnék munkát kapni...de még sosem dolgoztam...hogyan fogalmazhatnám meg szépen, hogy tapasztalatom nincs, de igyekeznék maximálisan teljesiteni?

És mit irhatnék még, pl ahhoz, h mi a célom, vagy mit szeretnék ezzel a munkával?


2011. szept. 22. 16:23
 1/5 whitenigga ***** válasza:
100%

Először is, ezt ne az önéletrajzodba írd! Az említett cégóriások honlapján regisztrálnod kell, és kitöltened pár űrlapot, (<---háh, de hülye szó :D) majd mellékelni az önéletrajzod. Amiket írtál, külön motivációs levélben szokás írni. Oda pedig ne írd bele, hogy nincs tapasztalatod! Írhatod, hogy szeretnél egy ilyen biztos hátterű multinacionális cégnél karriert építeni, továbbá tanulékony jellemednek köszönhetően éjt nappallá téve másznál gravitációval ellentétes irányba a ranglétrán.

Peace! :D

2011. szept. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De dilis vagy.:D Tök jól fogalmazol.:D Ám, nem töltök semmit neten, személyesen viszem be, és azt mondták csak önéletrajzot írjak, amibe azt is beleirnám, h miért szeretnék ott dolgozni. De, csak két hónapról van szó, ezért nem irjatom, h karriert épitenék ott.:D
2011. szept. 22. 18:03
 3/5 A kérdező kommentje:
És kell valamit a szakmai tapasztalatokhoz is irni...cs nincs mit.:D
2011. szept. 22. 18:06
 4/5 whitenigga ***** válasza:

Fogadjunk, hogy tudtam, hogy csaj vagy! :D


A személyem irányába történő felvilágosítást követően módosítom válaszom. :D

Ez esetben írj mindent szóban forgó tételt az önéletrajzodba! A szakmai tapasztalatot ezzel a mondattal játszanám ki: "Tanulmányaim során szert tettem a munkakör elvégzéséhez szükséges információk jelentős részére."

Vagy: "Ezidáig állatok neveltek." <--- ez kelendő mostanában. :D

Arra, hogy miért szeretnél ott dolgozni: "A cég méretéből és hírnevéből adódóan garantáltan fizeti munkavállalóinak a megfelelő összeget a megfelelő időben; valamint bejelentett állást biztosít."


Én így járnék el! :D

2011. szept. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
:D
2011. szept. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!