Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, a ti gyermeketekkel...

Anyukák, a ti gyermeketekkel előfordult már ez?

Figyelt kérdés
Lassan 4 és fél éves kislányomnak mostanában többször is vérzett az orra.A napokban volt rá példa,reggelre véres folt volt a lepedőjén,mer éjszaka vérzett neki.Napközben is eleredt utoljára szombaton az orra vére.Szerintetek mitől lehet ez?Arra gondoltam,elviszem majd dokihoz,mert sztem nem ártana kivizsgáltatni,mivel aggódóm.
2013. jún. 24. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ez rendszeres, mindenképp vidd el orvoshoz. Nekem az öcsém volt ilyen, az egész gyerek- és kamaszkorát végigkísérte ez a probléma, ő Rutascorbint szedett rá. A konkrét okot nem tudom, mi volt, de vannak orrvérzős gyerekek.
2013. jún. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ez rendeszeres akkro mindenképpen orvos, sok mindentől lehet.
2013. jún. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vidd el, de a fül-orr-gégészeten kezdjetek, oda nem kell beutaló sem.
2013. jún. 25. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
4 éves a kisfiam,neki még soha sem vérzett az orra!Szerintem mindenképpen vidd el fül-orr-gégészetre.
2013. jún. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!