Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Orvosunk kivenné 3 éves fiam...

Orvosunk kivenné 3 éves fiam orr és torokmanduláját. Szeretném mással is megnézetni a műtét előtt, tudtok jó füll-orr-gégészt javasolni? Bp. és Pest megye

Figyelt kérdés
Kisfiamnak mindig nyitva a szája, orrhangja van és nem artikulál. Meg van nagyobbodva az orr és torokmandulája is a füll-orr-gégész szerint. Azért legalább még egy orvosnak megmutatnám, mielőtt rábólintok a műtétre. Köszönöm szépen!
2013. jún. 25. 10:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mi nála voltunk savós fülgyulladással, mindenki műteni akarta a fiam, ő nem. Tök egyszerű kezelést ajánlott, 2 hónap alatt meggyógyult a kicsi, aki már alig hallott mindkét fülére. Csak ajánlani tudom.

[link]

2013. jún. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nézegetem a honlapját és csomó érdekes dolgot olvastam. Lehet pár kérdésem? Mennyi időre ad időpontot? Mert nekünk 3 hét múlva lenne a műtét. Mennyibe kerül egy vizit (ez most nem is lényeg, csak szeretnék tisztán látni)? És ha időpntod van, előfordul, hogy mégis várni kell 20-30 percet? Eddig is magándokihoz jártunk, de hiába az időpont, sokat kell várni és a fiam már azon bestresszel.
2013. jún. 25. 12:09
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha sürgős, akkor azonnal ad időpontot, mi pár napra kaptunk. 12 ezer volt a vizit és sajnos elég sokat kellett várnunk mert beesett egy sürgős eset. Nem tudom ez mennyire gyakori. De nagyon kedves volt a doki és mindent alaposan elmagyarázott.
2013. jún. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm, ez megnyugtató. Fel fogom hívni. :)
2013. jún. 25. 13:04
 5/12 krisztivan ***** válasza:
Nem tudom mit próbáltatok de fiamnak nagyon segített a Sinupret nevű oldat.Keserű,alkoholos de az állandó középfülgyulladást megelőzte már február óta.Mi a Péterfy kórházban lévő doktornőhöz jártunk és Ő sem a műtét híve.Sajnos nem tudom,hogy ha nem körzetes vagy akkor hogyan juttok be de egy telefont megér.
2013. jún. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is. Fiamnak nem is volt csak egyszer fülgyulladása, inkább az orrhang, ami nagyon zavaró és hogy nem tud artikulálni a nagy mandulák miatt (állítólag azért).
2013. jún. 25. 13:19
 7/12 krisztivan ***** válasza:
Ez a rossz ízű lötyi direkt az orrmandulára van kitalálva.Én cukorral,kanálba,Cebion cseppel adtam 10 napig és így szépen visszahúzodott az orrmandulája.Szeptembertől februárig minden hónapban volt egy középfülgyulladása az orrmandula túlzott működése miatt:-((
2013. jún. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jaj értem, nagyon köszönöm! Erre is rákérdezek!!!
2013. jún. 25. 13:58
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is Dr.Timár Tibort ajánlanám,hamar be lehet hozzá kerülni és nagyon jó orvos!
2013. jún. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Járt még valaki Tímár doktornál? Kaptam időpontot, de nagyon érdekelnének addig is a vele kapcsolatos tapasztalatok! Nagyon köszönöm Mindenkinek!
2013. jún. 26. 23:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!