Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a véleményetek/tapasztalato...

Mi a véleményetek/tapasztalatotok az elektromos gyerek autókról? A pedálos jobb?

Figyelt kérdés

Ajándékba szeretnénk adni egy 3 évesy kicsi fiúnak. Melyiket választanátok?


[link]


[link]


[link]



2013. jún. 25. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztos nagyon örülne neki. Azt vedd figyelembe hogy ahol élnek tud-e ezzel "száguldozni", mert pl nálunk nincs annyi hely, a mámánál van a kisautója.

A fiam karácsonyra kapott, igaz nem ilyen szépet, használt volt. Ami a hátránya hogy lassan megy. A fiam nem is szerette, mert kisbicajjal gyorsabb volt. Aztán a férjemék beleszerelték a robogónk akksiját, azóta úgy megy mint a golyó, és nagyon élvezi.

Úgyhogy annak is nézzetek utánna, hogy mennyivel megy a járgány. Az elektromost biztos élvezné!

2013. jún. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én pedálost venékneki amit maga tud hajtani lábal az sokal jobb szerintem ,mint az akumlátoros .
2013. jún. 26. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is a pedálosra hajlok, legalább erősödik a lába!!!


Mi ilyet vettünk, innen, nagyon szereti a Lányom, pedig már 5 éves:


[link]


Üdv két gyermekes Anyuka.

2013. jún. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A mi kisfiunknak a Hummer van :) (az első link) Imádja! Nagyon jó,hogy 12 V-os,mert egyenetlen,füves talajon is tud vele menni. Két fokozata van,a gyorsabbnál már jó tempóba lehet utána gyalogolni. Persze a pedálostól erősödik a lába (és van pedálos traktorja),de ettől is ügyesedik...Már ügyesebben vezet,mint én ;)...tolat,manőverezik :) Szerintem ha vesztek,akkor ne vegyetek 6V-osat!
2013. jún. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A Humerre hajazót tudom ajánlani. (egy barátunk ismerőse is egy olyat akar venni a sógornője gyerekènek)
2013. aug. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!