Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fisher price-os elektromos...

A fisher price-os elektromos babahinták, amik 9kg-ig használhatóak, azok egy 10 kilós gyerek alatt meg sem mozdulnak?

Figyelt kérdés

Most terveztünk venni egyet, 2 hónapos kisfiamnak, de mikor olvastam hogy 9 kg-ig jó, elbátortalanodtam, hiszen a lányom 6 hónaposan volt annyi, és 4 hónap hintázásért sokallom a 15-20erzet!!

Ti meddig használtátok??


2010. júl. 17. 22:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekünk a fisher pricetól a farmos hinta van, ami 11 kgig jó, mondjuk annak az új ára 40.000ft most. Én 20.000 ért vettem használtan. Nem is annyira szerette, nem üvöltött benne, de nem is aludt el benne. Etetni, abban etettem. Most 10,5 kg a fiam, de nem nagyon merem már beletenni. Most már van etetőszékünk.


De egyébként nem biztos, hogy ugyan úgy fog hízni a babád, mint az első. Én megvettem 20000ért, de én nem gondoltam, hogy fél évesen 10,5 kg lesz. :S

nem baj, jó lesz a következőnek.

2010. júl. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Sógornőmék nem vettek, hanem bérelnek most egyet havi 3000-ért. Úgyis csak pár hónapig használnák, aztán adnák el ők is, így meg ha nem válik be, arra hamar rájönnek, és nem kerül sokba.


Mi 3in1 hintát vettünk használtan (Fisher Price Smart Stages 3 in 1)), ami 12 kilóig hasznáható hintaként, és 18 kilóig hintaszékként.

2010. júl. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nagyon sírós a kisfiam, és azért gondoltunk egy ilyenre!De néhány hónapért nem hiszem hogy megvenném!
2010. júl. 17. 23:06
 4/12 anonim ***** válasza:
Sírásra nem megoldás a hinta, nem megoldás, hogy leteszed valahova. Inkább hordozókendőben gondolkodj, hogy minél többet lehessen testrközelben veled. A sírós baba rendszerint nagyon jól elvan az anyján, vagy ölben, és ott meg se nyikkan.
2010. júl. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


Boc a linkekért, de megoldás lehet a sírásra.

2010. júl. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ebben az esetben inkább pihenőszéket vennék. Ugye nekünk van hintánk, és elméletileg 0-tól lehet használni, de mégsem olyan. A pihenőszékbe bele lehet tenni jobban. A másodiknak én veszek.
2010. júl. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!Pihenőszékünk van, de nem marad meg benne!A hordozókendő jó ötlet, de nem szeretnék, hiszen családom van, házat kell rendben tartanom!Sajna nem lóghat egész nap rajtam a fiam, mert akkor megállna az életünk!Se főzni, se takarítani, semmit nem tudnék tőle!Azért gondoltunk egy ilyen zenélő hintázó csodamasinára!Hátha segítene!
2010. júl. 17. 23:22
 8/12 anonim ***** válasza:

Pedig a hordozókendőben épp az a jó, hogy miközben rajtad van a baba, mindent el tudsz végezni a ház körül. :-) Szabad a két kezed, és a babád se sír.


Enyém babának hintája is van, meg hordozója is. A hintában maximum félórát tud ellenni, utána sírás van, a hordozóban viszont órákat. Jókat alszik benne, nem sír, én pedig mobil vagyok.

2010. júl. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

[link]


nekünk ilyen van, megérte a 4 hónap hintàzàsért, elaludt benne, napközben szépen nézelődött, szetetett benne lenni! Utánna el tudod adni és semmibe sem került!

2010. júl. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kenguruba szoktam tenni, de rosszul tűri a meleget, és ahogy kezdünk "összemelegedni", már sír is!Ezért nem jó a kendő sem!Főleg ebben a nagy hőségben nem kötöm magamra, mikor szegényről az ágyon fekve is folyik a víz!Igazából elég tanácstalan vagyok!A kislányommal anno semmi ilyen gondom nem volt!Ő soha meg sem nyikkant, csak ha tényleg fájt valamilye.Igaz több időm is volt rá, hiszen első gyerek volt, és nagyon jó alvó!Egész délelőtt aludt, addig elrendeztem a házat, du meg csak vele foglalkoztam!Párom azt mondja vegyünk egy ilyen hintát.No még alszom rá egy párat!
2010. júl. 18. 11:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!