Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem szól ha kell pisilni...

Miért nem szól ha kell pisilnie? Mivel érhetném el?

Figyelt kérdés

2 hete nincs pelusunk csak éjszaka. De napközben folyton kérdezgetni kell, mert magától csak néha szól hogy kell neki. Megszokja előbb utóbb?Vagy hogy szedjem rá? Néha ha nagyon játszik akkor be is csorgat még.

Éjszakára mennyi idő elteltével mertétek levenni róla pelust?Reggel szinte minden nap száraz pelust veszünk le.


2013. jún. 28. 05:45
 1/5 anonim ***** válasza:
de mennyi idős?
2013. jún. 28. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, ez lemaradt. 3-at tölti augusztusban.
2013. jún. 28. 05:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Vannak olyan gyerekek, akik csak végső esetben szólnak, inkább tartogatják, amíg tudják. Az enyém is ilyen, áprilisban múlt 3, pár hónapja már nem pisil be egyáltalán, de nekem kell vinnem, mert ha én nem viszem, akkor képes fél napig nem pisilni (tudom, próbáltam).

2 hét még nagyon rövid idő, hagyj neki időt, hogy megszokja az új helyzetet.

2013. jún. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
4-5 hónapig volt kisebb - nagyobb visszaesés a szobatisztaság terén, igaz, hogy lányom 2 évesen kezdte a bilizést.
2013. jún. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hagyd. nem baj ha becsurog, abból fogja megtanulni, hogy már az ingernél menni kell.

annyit tegyél, hogy ha becsurog neki, akkor figyelmeztesd, hogy legközelebb előbb menjen ki pisilni

2013. jún. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!