Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idősen tudott gyermeked...

Mennyi idősen tudott gyermeked egyedül (segítség és kapaszkodás nélkül) felmenni ill. lejönni lépcsőn?

Figyelt kérdés
2013. jún. 29. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom most másfél éves, és pár napja önállóan közlekedik a lépcsőn. Eddig is felmászott (négykézláb), de most már a lábán felmegy, és le is de mindig a nyomában vagyunk :D
2013. jún. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16 hónapos, pont ma először 5 lépcsős lépcsőn teljesen egyedül le és fel!!!
2013. jún. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Teljesen stabilan, egyedül 2,5 évesen. Igaz sosem volt nagyon mozgékony a lányom.
2013. jún. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A kinti lépcsőn úgy másfél éves korától, de az csak 2 fokos. A benti nagyon meredek és nagyot kell lépni, így ezen még fogom az egyik kezét, ő meg a korlátot a másikkal. 2 éves
2013. júl. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2 éves lesz, az ismeretlen lépcsőkön még kell a segítség. az otthonin egy-két hónapja megy fel biztonságosan, lefele pedig egy-két hete. de ha fáradt, akkor még előfordulnak megingások
2013. júl. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez "nem ilyen egyszerű" :) ...nagyban függ a lépcsőfokok magasságától. Kisfiam 3 éves, és egyik lépcsőn szépen közlekedik kapaszkodás nélkül, másikon meg fogni is kell :) ...és gondoljatok bele...a lépcsőknél nem véletlenül van korlát....mi is "kapaszkodunk" sokszor :) :) :)
2013. júl. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kis lépcsőkön,ami 1-3 fokú és alacsony,azon kb 1,5 lehetett,de a nagy,magas lépcsőkön felfelé hamarabb ment egyedül,de akkor már 3 éves volt. Lefelé még sokszor most is kéri a kezem,most lett 4 éves.
2013. júl. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kapaszkodás nélkül nem nagyon kéne engedni a kisgyerekeket lépcsőzni. Az én lányom 8 hónapos korában mászott fel először a lépcsőnkön. Nagyon meredek lépcső, elég magas fokokkal. Én szinte mindig kapaszkodok lefelé, bármikor megbicsakolhat a lábam. 3 éves a lányom, pontosan nem tudom mikor, de legalább fél éve már úgy jön le-föl a mi lépcsönkön, mint mi. Tatájánál alacsonyabb fokos, nem meredek lépcsőn 1.5-2 éves korában kezdett el így közlekedni.
2013. júl. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az én gyerekem lefelé még elfogadja a segítséget,de felfelé nem. mindig rángatná a kezét és félek, hogy egyszer kirántja és leesik. szóval inkább megyek mögötte és elkapom,ha kell.
2013. júl. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!