Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Segitenetek melyiket valasztan...

Segitenetek melyiket valasztanatok? Romer kidfix, Maxi cosi rodi airprotection, cybex solution x

Figyelt kérdés
2013. jún. 29. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Én vagy a Römert vagy a Cybexet, mert mindkettőnek jók lettek a tesztjei, a Maxi Cosiról nem tudok, és nem is tetszik. A kettő közül pedig az alapján döntenék, hogy mindkettőbe belepróbálnám a gyerkőcöt, nah meg úgy látom a Römer drágább...ha ez számít...
2013. jún. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat kiprobaltunk es ezek maradtak csak a tobbi nem felelt meg,azt is figyelembe vettuk hogy melyik az amelybe kenyelmes az alvas a hosszu utazasok miatt ebben pedig a maxi cosi volt az 1 helyen.Annyira jonak tunik mind a 3 hogy egyszeruen mar nem tudjuk hogy melyik legyen
2013. jún. 29. 23:07
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Megtaláltam a Maxi Cosi tesztjét is, szintén jó minősítést kapott, szóval ha nektek az tetszik, akkor vegyétek azt nyugodtan!


1. voltam

2013. jún. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi Maxi Cosy-t vettünk és nem bántuk meg. A biztonság mellett a kényelem volt a fő szempont, pont az alvás miatt.
2013. jún. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
i-vel a Cosi, bocsi:)
2013. jún. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!