Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik játékkonyhát választaná...

Melyik játékkonyhát választanátok?

Figyelt kérdés

3,5 éves kisfiamnak lenne húsvétra, ezt szeretné :)

Hármat néztem ki:

Snoby

[link]


Miele

[link]


vagy


[link]


A snoby előnye hogy a sütő is meg a hűtő is nyitható meg van kávéfőző.

A Miele meg hangot ad.



2013. márc. 20. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a leg magasabbat vennem, hogy állva tudjon mellette játszani, ne csak ülve, térdelve!

Inkább adnék érte többet, de legalább 105 centi magas legyen, hogy minél tovább tudja használni!

2013. márc. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van:

[link]


Sütô nyitható, kávéfôzô van hozzá és nem tudom pontosan, de olyan 100-105 cm magas.

2013. márc. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk az első van, a lányom imádja. Karácsonyra kapta, azóta is minden nap játszik vele. Jó a minősége is, strapabíró. :)
2013. márc. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk első van Smoby,nagyon praktikus nem foglal olyan nagy helyet,kb 2,5 évesen kapta a lányom.Nagyon szereti,ma pl eléült a székkel és autónak használta.Kapott hozzá műanyag étel és étkészletet,sokat játszik vele.4 éves
2013. márc. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ilyenünk van: [link]


Elég magas, hogy állva is tudjon mellette játszani, hangot is ad a főzőlap része, hűtő és sütő része nyitható. Karácsonykor jó áron fogtam ki, a lányom még félálomban is azzal játszott.

2013. márc. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!