Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adtok a gyerekeiteknek ízesíte...

Adtok a gyerekeiteknek ízesített gabonapelyheket, mint pl. Cheriios, Chocapic? Ha igen, mennyi idős a gyermek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 30. 08:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen.7 eves,4-5 eves kora ota eszik izesitettet.
2013. jún. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
8%
Meg csak varom a babam, es ugy tervezem, ilyet soha nem veszek.
2013. jún. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Én nem vagyok híve annak, hogy mindent megvonjunk a gyerekektől. Oké, hogy nem tömöm tele csokival, meg gumicukorral, de gabonapelyhet veszek, és adok neki, kb. másfél éves kora óta, 2,8%-os tejjel, amire szüksége van. Sőt, én bátor, merész, még tejszeletet is veszek neki.
2013. jún. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%
Sajnos a tejszeletnek semmi koze a tejhez. Ha suti gyanant adjuk oke, de ha tejforrasnak hisszuk, nagyon be vagyunk csapva. En a tejet se fogom eroltetni, mert az ipari tej tele van antibiotikummal es novekedesi hormonnal. De mindenki ugy tesz, ahogy jonak latja (En tiszteletben tartom, csak azert irtam, hatha valaki nem tudja ezeket).
2013. jún. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
Ja, es messze a makban van a legtobb kalcium az elelmiszerek kozul, de a tobbi olajos mag se sokkal marad le... Tovabba: soska, spenot, petrezselyem, bab...
2013. jún. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Édességként adom a tejszeletet, nem tejtermékként, tejszármazékként. :)
2013. jún. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezekkel gond,2 éves fiam evett már ilyeneket,ezen kívül a csokival sincs gond pláne az étcsokival csak mértékkel.
2013. jún. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

mondjuk akkor már inkább tejszelet, mint a gumicukor.


egyébként eszik ilyesmit a fiam, kb.5-8 golyócskát 2-3x egy héten. szerintem ez bőven belefér. 3 éves egyébként.

2013. jún. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én adok neki, két éves a kislányom.
2013. júl. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
:-)
2013. júl. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!