Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Baj ha nem teszem hűtőbe a...

Baj ha nem teszem hűtőbe a felbontott Jana ízesített vizet?

Figyelt kérdés
2 éves kicsimnek ezt kezdtem el adni, mert nagyon teás és nehezen akar leszokni róla, ezt meg megissza. Éjszaka többször kel inni, és ezért kiöntöttem agy kis üvegnyit, amit nem tettem hűtőbe. Megromolhat? Nem szeretem neki adni a hűtőből kivett dolgokat, nehogy túl hideg legyen a torkának. Ti rögtön adjátok nekik pl,a vizet, joghurtot? Köszönöm!
2010. júl. 9. 08:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezek az italok szerintem akár egy hétig is elállnak felbontás után hűtés nélkül. Én legalább is szoktam ilyet inni, és télen nem teszem hűtőbe, sőt, sokszor egy hétig áll valami üveges víz, üdítő a táskámban, és semmi baja.
2010. júl. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!