Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Volt már a gyermekednek...

Volt már a gyermekednek bélfertőzése? Mennyi idő alatt jött rendben?

Figyelt kérdés
Egy elkeseredett anyuka vagyok. 1 hete derült ki 2 napi láz után, hogy a 2éves gyerkőcömnek bélfertőzése van. Gyógyszertári készítményt és Cataflam cseppet kapott, voltunk bent az ügyeleten, ma nem ehet, csak ihat, holnap keksz vagy ropi és szerdán vissza a gyermekorvoshoz. Nagyon el vagyok keseredve, árvíz utáni fúrt kútból kapott a nagyszüleitől vizet, nem gondoltam volna, hogy ilyet tesznek, nagyon kikészített a helyzet, nagyon szenved a picim, és nem tudom, mikor gyógyul meg. Volt valaki ilyen helyzetben? Ugye meg fog gyógyulni?
2013. júl. 1. 10:19
 1/8 A kérdező kommentje:
javítanék: rendbe.
2013. júl. 1. 10:19
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy meg fog gyógyulni. A probiotikum nem segítene jobban kitakarítani a pocakját? Én biztos adnék még neki egy kis Lactív baby-t, vagy valami Protexin készítményt. Járj el az orvos utasítása szerint, és ne aggódj, hamarosan rendbe jön.
2013. júl. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ma csak kekszet ehet, de most dél van, és már nem akarja enni..
2013. júl. 1. 12:12
 4/8 A kérdező kommentje:
Adtam neki kekszet:(
2013. júl. 1. 13:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a figurás háztartási kekszet szoktam adni, próbáld ki te is, hátha beválik.
2013. júl. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Olyannal még nem találkoztam :) pedig reggel vettem a kekszet. :(
2013. júl. 1. 13:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Valami 150 Ft körül van. Kicsike, jópofa állatok. Hátha ettől jobban fogja eszegetni.
2013. júl. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. júl. 1. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!