Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért megy így az altatás?...

Miért megy így az altatás? Hogyan változtassam meg? Fél éve minden rendben volt. Most 33hós.

Figyelt kérdés
Elmondom hogy volt tegnap. 2órán át tartott mire elaludt. Amíg először énekeltem a megszokott altatót, Ő mit sem törődve boci-bocizott. Amikor elköszöntem és otthagytam sírni kezdett. Sírt, kiabált, amikor bementünk mintha reggel 9óra lenne, beszélgetett, ugrált. Ahogy telt az idő elszakadt a cérna, kiabáltunk is, halkan szép szóval is próbáltuk. Amikor elszemtelenedett, a képembe nevetett, kapott a popójára is. Nem tudtam mit tegyek. Aztán addig addig sírt hogy összehányt mindent. Fürdés újra, majd kezdődött megint mindent. Fáradt volt nagyon, de mégsem aludt el. Kiborultunk, nem tudom mit tegyünk. A sima, szép, nyugodt bevált rutin nem segít, ki akar jönni a szobából és csak sír ha ott marad. Van kislámpa. Kiabálásra, szép szóra, nyugodt beszédre, sírásra sem maradt....volt ivás, pisilés, éppen csak rántott húst nem kért este 11kor. Mit tegyünk hogy visszaálljon?? Nagyon várom és köszönöm a segítséget!
2013. jún. 24. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is próbálj megnyugodni, mert egy idő után azt használja ki, hogy látja hogy te milyen állapotban vagy.

A másik.. gondold végig.. változott valami az életetekben mostanában amire így reagál? akár otthon, akár a bölcsiben vagy bárhol? Valami miatt csak van ami ezt kiváltotta belőle :(

Bocsi, de nem tudok konkrét segítséget nyújtani, de próbáljatok megnyugodni és nyugodtan, higgadtan, következetesen bánni vele, nehogy a ti feszültségetek is olaj legyen a tűzre.

2013. jún. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szóval akkor te egy 3 éves gyerekről beszélsz ha jól értem.Fiamnál is van ilyen sajna mikor már semmi sem segít,énekeld el többször,nálunk muszáj volt párszor egészen addig énekelnem még el nem aludt különben minden volt front is volt szerintem ez néhányszor fordult el utána már minden a megszokottan ment altató dalok után elköszönt és nem sokára aludt is.
2013. jún. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!