Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más is szokta még esténként...

Más is szokta még esténként ellenőrizni, hogy kisgyermekével minden rendben van-e alvás közben?

Figyelt kérdés

Sokszor olyan hülyének érzem magam, de én még lefekvés előtt mindig ellenőrzöm, hogy 2,5 éves kislányom lélegzik-e alvás közben, vagy épp minden rendben van-e vele. Csak így tudok elaludni nyugodtan. :)

Ugye nem csak én vagyok ilyen elvakult???


2013. júl. 1. 09:09
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Én is így teszek a 3 lányommal. Pedig a két kicsiknek még légzésfigyelő is van.
2013. júl. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Bár én még nem vagyok anya, én is biztosan ezt csinálnám. Szerintem normális, hogy aggódsz érte és odafigyelsz rá. Azt jelenti, jó anya vagy:)
2013. júl. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem ellenőriztem őket, fel sem merül bennem, hogy bajuk lehet. Örülök, hogy végre csend van, és ha nem alszanak olyan mélyen, vagy csak megnyikordul az ajtó, felébreszteném őket (volt már rá példa, ha valamiért mégis be kellett mennem).

Szerintem mindkét oldal normális, csak ki ilyen, ki olyan. :)

Az lenne elvakult, aki 10 percenként benéznie minden éjjel hozzájuk, esetleg ébresztőt is állítana hozzá. :)

2013. júl. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
5hónapos a kislányom de nem tudok úgy aludni hogy be ne kapcsoljam a légzésfigyelöt,még néha a délutáni szundijához is bekapcsolom....de ennek ellenére is figyelem hogy veszie e a levegöt...:)ez egy ilyen fura dolog,szerintem sokan vannak ugyan így!:):)
2013. júl. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, mind a két fiunkat leellenőrzöm! :)
2013. júl. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

persze :)

mikor már úgy gondolom, hogy elaludt, akkor bekukkantok hozzá, majd a férjem megy be megnézni mielőtt lefekszik, aztán még én is benézek hozzá mikor én fekszem le :)

hajnalba mindig felébredek, olyan 3-4 körül, akkor is benézek hozzá, eddig kivétel nélkül ki volt takarózva hajnalban :)

én csak azt várom mikor nem fogok éjszaka felébredni, nem is értem miért van belső vekkerem, már 3 éve nem kel éjszaka :D

2013. júl. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
igen, többször is :-) /azért az ébresztőt nem állítom be :-) /
2013. júl. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szoktam én is, egy karnyújtásnyira van a gyerkőc, 2 éves lesz lassan. Szerintem ha másik szobában lenne, nem mászkálnék át. De így miért ne csekkoljam? :)
2013. júl. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen normális dolog!
2013. júl. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!