Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen úszópelenkát használtok...

Milyen úszópelenkát használtok 1,5 éves gyerekre?

Figyelt kérdés

jól tudom, hogy a pisit nem tartja bent, csak a szilárd dolgokat?:)

moshatót vagy eldobhatót használtok? az eldobható nem szívja meg magát nagyon súlyosra?


2011. máj. 23. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Huggies M 11-15kg-ig. Egyik pelenka sem tartja a pisit bent csak a kakit.

Mi eldobhatósat használunk (igaz drága nagyon, de nem mindennap kell) viszont sok helyen lehet olyan bugyit venni, ami alapból pelus helyett használható.

2011. máj. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Dm-est használtunk, tényleg a pisi átfolyik rajta.

Én többször is ráadtam a lányomra, ha nem pisilt bele.

Egyáltalán nem szívja meg magát, átmegy rajta a víz, ki lehet szárítani.

2011. máj. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az idén olyat fogunk venni, ami nem eldobható, hanem textil, belül pedig műanyagos bélése van. A brendonban néztük 3-4 e Ft között van. Tavaly a huggies eldobhatósokat használtuk, a pisit valóban nem tartja bent, és vizet is szív magába, de viszonylag keveset, viszont fürdés után le kell cserélni. Ezért idén nekünk is 1,5 éves babánknál, ilyet veszünk. Belinkelem.

[link]

2011. máj. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dm-est,vagy Liberot,vagy Huggiest.
2011. máj. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én Liberot vettem a strandoláshoz tavaly, és azt kell mondjam, hogy a kakival is baj volt. Sok baba az izgalomtól és a medence vizétől bekakil, és ilyenkor nem annyira szilárd a halmazállapota, így ki tud sajnos folyni valamennyire. Nekem sajnos volt ilyen kellemetlen tapasztalatom.

Egyébként a pelenka nem szívja meg magát, azzal nincs gond.

2011. máj. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!