Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Írnátok nekem pár kevésbé...

Írnátok nekem pár kevésbé ismert beltéri játékot? (szabállyal együtt)

Figyelt kérdés
10-11 éves gyerekeknek kéne tartanom egy játékos programot, ám nem elég amit összegyűjtöttem... Tudna valaki segíteni? Előre is köszi. (bocs a paraszt kérdés-megfogalmazásért, máshogy nem engedte kiírni... :S)
2009. okt. 16. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak nem tanítójelölt vagy? :)
2009. okt. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Milyenre gondolsz?

Sakk, malom, amőba...

2009. okt. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A mondókák amiket mutogatni lehet? http://www.youtube.com/watch?v=5xJITej3el0 mi a végén cincigunk nyávogunk

http://www.youtube.com/watch?v=fGmmKQ1th_o&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=o8GqFVC6MmU&feature=related

Gomba, gomba, gomba (karunkkal nagy kört írunk a fejünk felett)

Nincsen semmi gondja. (kézfejünket forgatjuk)

Ha az eső esik rája, (ujjainkkal zongorázunk a levegőben)

Nagyra nő a karimája. (két karunkkal kört írunk a levegőben)

Az esőt csak neveti, (mosolyt rajzolunk az arcunkra)

Van kalapja, teheti. (mutatjuk a "kalapunkat")

2009. okt. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A székelvevős zenére? a játékosoknál egyel kevesebb szék kell, ha leállítod a zenét, le kell ülni, akinek nem jutott kiesett az mondja zene álj.Hasonló újságpapírral, de azt mindig félbe félbe kell hajktani, legvégén aki maradt ölébe kel(lene) kapnia párját féllábon :)

Körbeálltok, egy kimegy, addig megbeszélitek ki lesz a kapu: ez két egymás mellett álló lehet. HA bejön a kint lévő, nem beszélhettek, csak a szemetekkel lehet elárulni, mutatni, jelezni hol a kapu, ha megvan nyert és választhat ki megy ki a szobából

Amit szerettem még: te vagy egy kiválasztott körbe jár és mindenki szemébe néz. A lényeg, hogy nem szabad elröhögni.HA nem bírja kiesett. lehet csalni, a vicces fejvakarás, kacsintás, füzet mögül kikukucskálás könnyeket csal a szemekbe :)

Mégegy: körben ül/áll kézfogással. 2 csapat van, a tanár indítja kézszorítással a játékot, ha sor végére ért az utolsó felkiált/rácsap az asztalra, dobbant, akármi. Az első így jelző csapat cserélődik, vagyis az utosó(jelző) áll a tanárhoz és így tovább. Az nyer akik előbb végig cserélődnek.

2009. okt. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Írjak még? NEked milyenek vannak? És mennyi időd van minderre?
2009. okt. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem, nem tanítójelölt vagyok.:)


Az utolsó válaszadónak: köszi szépen ezek közül 2-t máris beleírtam. Ha tudsz még akkor jöhet.:) cirka 3 napom van még rá amúgy. Nekem eddig: fejrecsapós, székfoglalós, a kapusat is írtam.

2009. okt. 17. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!