Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves fiúnak érdemes futóbici...

4 éves fiúnak érdemes futóbiciklit venni? Meddig használják a gyerekek?

Figyelt kérdés
A fék fontos hozzá?

2013. júl. 6. 14:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

4, 5 évesen a kisány, akire vigyázok pótkerék nélkül rendes biciklizett, 2 évesen kapott futóbiciklit...


Szerintem már felesleges, inkább pótkerekes kis biciklit..

2013. júl. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Hát ez az, más gyerekek ilyenkor már bicikliznek, de a fiam még a 3 kerekűt sem tudja/akarja tekerni. Viszont motorozni imád, azt is ugye lábbal hajtja, ezért gondolkodom futóbiciklin.
2013. júl. 6. 14:38
 3/23 anonim ***** válasza:
A lányom 3 és fél éves. Motorozni szeret, de sem a pótkerekes, sem a futóbiciklire nem hajlandó ráülni. Szóval nem biztos, hogy megéri, ha tudjátok, előbb próbáljon ki egyet valahol.
2013. júl. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
40%

Könyörgöm, NE VEGYÉL PÓTKEREKES BICÓT!


Bocs a hangsúlyért, de inkább futóbiciklit vwegyél neki most, mint pótkerekeset. Ismerek egy kisfiút, nemsokára isis, de pótkerékkel nyomja, és egyszerűen nem meri levetetni. Szerintem a pótkerék a világ butasága. A gyerek többet esett eddig pótkerékkel, mint ha nélküle menne már.


Szóval én a helyedben vennék inkább egy futóbicajt, de csak abban az esetben, ha még sosem tapasztalta. Ha igen, akkor viszont egy kicsi, kétkerekű biciklit vennék, és megtanítanám használni.


Sok sikert kívánok Nektek! :)

2013. júl. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ mekkora fiad...mert én 2,5 évesem simán akkora mint egy 3,5 éves,szóval nem tudom jövőre hogy fogja még szanálni,mert ugye nem lehet olyan nagyon felemelni az ülést!

Mi most ilyet vettünk: tanulobicikli.hu

Múltkor láttam ilyennel menni egy 4,5 éves lányt is.

Ha van lehetőség,próbáljátok ki, mi pl párszor elmentünk a decatlanba,mielőtt megvettük,ott ki lehet próbálni:)

2013. júl. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Inkabb rendes ket kereku biciklit vegyel szerintem 4 evesnek,azt tovabb tudja majd hasznalni.

Nekunk nem volt futobiciklink,de 4 evesen kaptunk egy elektromos motort,mert az elso tonkrement.Egy kezen meg tudnam szamolni hanyszor volt hasznalva,holott 1-3 eves korig nagyon szerette az elsot,szinte minden nap jatszott vele.

Az en fiam koran megtanult ket kerekun biciklizni, 3 es fel evesen,igy nalunk nem lett volna nagy sikere a futobiciklinek.

Ez persze gyerekfuggo,de szerintem 5 eves kortol mar nem nagyon hasznalna,vagy csak elvetve.

2013. júl. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor most kevés időnk maradt dönteni a sima bicikli vagy futóbicikli mellett, 3 hét múlva lesz a szülinapja :)
2013. júl. 6. 15:24
 8/23 anonim ***** válasza:
Nálunk hasznos volt a futóbicikli. Sokat motoroztunk és a futóbicikli, mit motor utód kedvenc volt. Ami jó benne, hogy megtanul vele egyensúlyozni az azonos méretű (kitámasztós ) bringapedig zért jó, mert ott már csak a tekerésre kell figyelni. Jó ha van mindkettő, de ne vegyél újat, hanem használtat és ha kinőttétek add el.
2013. júl. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Az én fiam is 4 éves,én is dillemáztam,mert imádott motorozni,megkapta a pótkerekes bicót amit nem mer,nem akar tekerni,tekerni tud,nem azzal van a gond.nagy dillema volt,mert ahol bicózott ott nagyon rossz volt az út,sokat dőlt a pót kerekek miatt,levenni meg félt nem engedte.Egy rokon kisgyerek kinőtte,

,igy kaptam az alkalmam és átvettem,nagyon szereti,imád vele menni,már felemeli előre mindkét nyújtott lábát és egyensúlyozva megy vele,nem bántam meg hogy megvette,ha idén jol kihasználja,jövőre levesszük a pótkereket,igy már biztos fog menni a biciklizés.szerintem ne dillemázz rajta engem is lebeszéltek róla,de ugyanakkor meg nem minden gyerek egyforma.máskor érnek meg dolgokra,utána meg eladod.

2013. júl. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Már rendes biciklit vegyél, pótkerékkel.
2013. júl. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!