Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A gyermekorvos nem mondott...

A gyermekorvos nem mondott semmit a kisfiam fütyijéről, akkor nincs teendő?

Figyelt kérdés
Szóval voltunk a 4 éves vizsgálaton. A fütyijét is megnézte,hátrahúzta,láttam,hogy elég nehezen ment hátra,de semmit nem mondott az orvos, hogy mi a teendő vele,szóval semmit! Aztán kicsit fájlalta a kisfiam. Megnéztem neki és kicsit mintha repedés lenne rajta. Szűknek találom neki a bőrt,nem is igen megy hátra. Mit tegyek? Nem mondta az orvos,hogy hátra kéne húznom,meg azt se,hogy baj lenne a fütyivel. De azt látom,hogy szűk a vége. Fürdés után próbáljam neki lazitgatni?
2013. júl. 8. 08:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Elég egy buta gyerekorvosod van.


Én is pár napja mutattam meg a gyerekorvosunknak a kisfiam kukiját.Hozzá se nyúlt a doki,csak mondta,hogy mit csináljak.Tilos húzogatni.Azt mondta teljesen rendben van, attól mert kicsi a lyuk,nincs fele semmi baj.Ahogy nő úgy fog változni.


Én azt tudom tanácsolni neked,hogy vidd el egy normális dokihoz a fiadat.Valószínű,hogy megsérült a kicsinek amikor a doki hátra hozta amilyen (hülye) már bocsánat.

2013. júl. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezért mondják, hogy nagyon nem kéne húzogatni a bőrt a kukiján a kisfiúknak, mert elég ha az ember egy kicsit nem úgy húzza hátra és máris bereped, ami nagyon tud fájni, ha olyan a sérülés.

El kell vinni urológushoz, az szakember, ő megnézi, megmondja, hogy mi a helyzet.

Tök más, mint egy gyerekorvos.

A mi gyerekorvosunk 1 évesen műttetni akarta a fiúnkat a fityma miatt, az urológus pedig azt mondta, hogy várjunk 2 éves korig. Vártunk is. Akkor egy icipici területen volt már csak letapadás neki, amit ott, az ambuláns kezelésen leválasztott. És azóta sem tapadt vissza, minden este fürdéskor hátrahúzom neki, hátrajön teljesen és nincs is vele gond. Sőt, a fiam is hátra tudja saját magának húzni.

A lényeg, hogy mikor fürdik, akkor ha tudod, húzd neki hátra és mosd meg. De ha nem megy hátra, valami gond van, akkor pedig urológus szakembernek kell megmutatni!

2013. júl. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is úgy tudtam,hogy nem kell húzogatni,mert magától megoldódik. Az urológus nem vágni akarnak azonnal?!
2013. júl. 8. 12:59
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert inkább itthon tágitanám neki valahogy,ha már az orvos felhúzta,mert nem szeretném műttetni! NAgyon rossz,hogy még az orvosok között sincs egyetértés a témában...Egyébként a háziorvosunk nagyon alapos és már több "fölösleges" vizsgálatra is küldött, ezért nem értem,hogy miért nem mondott semmit,hogy akkor minden rendben van?!
2013. júl. 8. 13:17
 5/7 anonim ***** válasza:
2013. júl. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó,köszi,már ezt olvastam,én is igy gondoltam,amig a bolond orvos nem rántgatta hátra,igy meg félek,hogy emiatt lesz gond,jobban össze fog szűkülni! Tavaly is hátrarántotta neki,akkor könnyebben ment,mint most,egyre szűkebb lett! Félek,hogy igy fog maradni,hogy nem lehet semennyire hátrahúzni! A műtét meg kizárt,hogy engedném körülmetéltetni!
2013. júl. 9. 16:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem kezd olyan érzésem lenni a fiús anyukákkal kapcsolatban, akik folyton a gyerek fütyijét húzogatnák és műteni akarják, hogy ez a szándék valamiféle rejtett bosszúvágy a férfiak ellen, esetleg a férfi társadalom ellen. Az édesanyáknak rengeteg feladatuk van a gyermeknevelés terén, de a szex játékokra való felkészítés nem tartozik ide. Nem kellene ezzel ennyit foglalkozni, mert a fiúk többsége nem születik nyomoréknak, és nincs szükség semmiféle erőszakos beavatkozásra. Normális tisztálkodás mellett a fiúk kilencvenkilenc százaléka természetes módon, testileg tökéletes férfivá érnek. (A maradék egy százalékon pedig semmilyen műtét nem fog segíteni.) A műtétek és egyéb beavatkozások kizárólag az orvosok anyagi gyarapodását szolgálják.
2013. okt. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!