Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Munkába való visszatéréshez...

Munkába való visszatéréshez szerintetek még nagyon korai az önéletrajzot most elküldeni, őszi kezdéssel?

Figyelt kérdés
Találtam néhány jónak tűnő álláshirdetést, de csak októberben tudnék kezdeni a bölcsibe való beszoktatás miatt. Szerintetek elküldhetem már most az önéletrajzomat? Abba csak azt írnám bele, hogy októberi kezdéssel, azt, hogy van egy gyerekem, azt csak az interjúnk mondanám, hogy egyáltalán behívjanak, illetve azt látnák, hogy még tart a munkaviszonyom az előző cégnél, ami igaz is, csak nem tudok visszamenni.

2013. júl. 11. 13:52
 1/5 kíváncsicska ***** válasza:

Így szerintem felesleges elküldened most.Mert ha kifejezetten most kell nekik ember akkor ha fejre állsz sem várják meg az októbert.Viszont ha csak úgy adod be, tehát most nem keresnek alkalmazottat akkor miért ne.

Sok sikert a munkakereséshez,én is ebben a cipőben járok.

2013. júl. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy elküldöm, mert lehet, hogy nem találnak egyből megfelelő embert és hátha előveszik mondjuk később is és esetleg behívnak. Szeretném, ha októberre már lenne valami és hátha így több esélyem van.
2013. júl. 11. 14:03
 3/5 anonim ***** válasza:

SZerintem nem korai. SOk cégnél több fordulós interjú van, ami hónapokig is eltarthat, főleg hogy most van a nyári szabadságolások ideje is.

Egy próbát megér, aztán úgyis rákérdeznek majd hogy mikor tudnál kezdeni!

2013. júl. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem korai. Hónapokig, de rosszabb esetben évekig is eltarthat, amíg talász munkát.
2013. júl. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, sőt! Július van, mire lezajlanak az interjúztatások (szabadságon lévő HR-esek, vezetők) simán eltelik néhány hét. Mindenképpen küldd el az önéletrajzodat a lehető legtöbb helyre. Teljes magabiztossággal kezeld, hogy októberi kezdéssel tudsz munkába állni. Nem írnám be az önéletrajzba és a kísérőlevélbe, első cél, hogy interjúra behívjanak. Ha ott el tudod adni magad, bőven elég ott megemlíteni, hogy októberben tudsz kezdeni. Ha felhozzák, hogy miért jelentkeztél ennyi idővel korábban, akkor nyugodtan megmondhatod, hogy tudod mennyi időt vehet igénybe elhelyezkedni, és nem szeretsz semmit az utolsó pillanatra hagyni. Csak magabiztosan!
2013. júl. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!