Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tudnátok ajánlani bokafogós,...

Tudnátok ajánlani bokafogós, bőr szandált 27-28-as méretben?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak akarok oviba ilyen szandált,de sehol nem kapok bokafogósat ilyen méretben! JA,és ne legyen benne harántemelő és valódi bőr legyen! Tudnátok linkelni,vagy ajánlani,hol vehetnék? A Deichmannban is csak hátul pántos van. Szerintem oviba jobb,ha tartja a sarkát.
2013. júl. 12. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Az ELEFANTEN cipők nagyon jók. Nem harántemelős és nem is bedőlős bokára való szupinált, hanem normál.

Pont a Deichmann-ban is lehet kapni, olyan 9 eFt körül van az ára.

Ha a szupináltak is szóba jöhetnek, akkor ajánlom a Salus és a SUPI+ márkákat, gyógyászati boltok közül pedig a IV. Árpád úton lévőt (remélem, bp-i vagy) itt:

[link]

Árban ezek is olyan 8-11 eFt között vannak, viszont EP-ra elszámolhatóak.


Az egyes Deichmann üzletek kínálata is nagyon különböző, eddig a legnagyobb méret és fazon kínálatot Elefanten-ből a Stop Shop-okban lévő deichmann üzletekben találtam- nem tudom miért van ez így.

Viszont működik náluk, hogy másik üzletből átkérnek cipőket- ha esetleg megtetszik valami, csak mérethiányos, hátha másutt van. Az üzletben lévő gépen látják egymás készleteit.

Szép napot:

2013. júl. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat. Elefanten cipőket szeretjük,de sajnos a szandálok sarka nem zárt már ilyen méretekben. Ez a baj...
2013. júl. 12. 11:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia,

az első válaszoló vagyok. Most (kb. 2 hete) vettem 26-os méretben, feketében (a mérettartmánya 25-30) olyat, ami zárt hátul.

Stop shop újpest 9 eFt.

2013. júl. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Miskolcon csak ez a fajta van hátul zárt,de nagyon keskeny ,sajnos nem jó!

[link]

2013. júl. 12. 19:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg az Asso vagy a DD Step márkàkat. Nekünk az első van és nagyon szeretjük!
2013. júl. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az utóbbi 2 is harántemelős,nem?
2013. júl. 13. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!