Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Érdemes elvinni 4 éves gyereke...

Érdemes elvinni 4 éves gyereket 3 D-s mesére?

Figyelt kérdés

Fogja látni,érzékelni?Van értelme?Vitte már valaki a 4 éves gyerekét ilyen vetítésre?


Kb 2 hete voltunk moziba a szörny egyetemet néztük meg semmi baj nem volt.Nagyon tetszett neki.Simán végigülte egy nyekkenés nélkül a 2 órás mesét.


2013. júl. 12. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Te ismered. Az enyém csak azt nézi végig, ami érdekli. HupikékTörpikék filmre elviszem, mert az elsô részt 3 évesen 100x nézte meg a tv-ben:)
2013. júl. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kerria ***** válasza:

Ha szereti a meséket, akkor szerintem vidd el nyugodtan, de előtte beszélgess el vele, hogy ez másfajta lesz, nehogy megijedjen ha valamit úgy érzékelne mintha nekirepülne... stb.


Minden gyerkőc más, így nem lehet tudni. Nekem a 3D-től megfájdul a fejem... pedig nem vagyok gyerek.


Én azt mondom, ha a szörny egyetemet végig nézte, akkor valószínűleg ez is menni fog :)

2013. júl. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A szörny egyetemet nem 3 d be néztük.


Még én sem voltam 3d-s előadáson lehet előbb nekem kéne megnéznem milyen.:)

2013. júl. 12. 19:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Tavaly kaptunk ajándék jegyet 3d-re a barátnőméktől,az akkor 3,5 éves fiamat egyáltalán nem érdekelte.A normál filmeket viszont végigülte,élvezte.
2013. júl. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!