Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kétéves gyerek kaphat ilyet...

Kétéves gyerek kaphat ilyet köhögésre?

Figyelt kérdés

Találtam egy ilyet a neten: "1 liter vízben 2 kisebb fej vöröshagymát és 3 evőkanál kristálycukrot főzzünk 10 percig, ezután a hagymát vegyük ki és hűtsük szobahőmérsékletűre. Rendkívül jó köhögéscsillapító hatású. Hidegen fogyasztva vérnyomás emelő hatása van. "

Ilyet készíthetek a két éves fiamnak is, vagy ezt csak felnőtt ihatja? Mert hát eddig is evett olyat, amiben hagyma van, de lehet, hogy ez nagyon erős koncentrátum lenne, nem? Mondjuk el bírom képzelni, hogy meg sem issza, csak jó lenne kipróbálni, hátha bejön.


2009. okt. 19. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ha főzöd a hagymát akkor kimegy az ereje!De nem tudom...szerintem nem inná meg!Még egy felnőttnek is förtelmes lenne...gondold el...cukor és hagyma...wlöööö

De megpróbálhatod!Hátha!Sok szerencsét hozzá :))

2009. okt. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi :) Szerintem is undi lehet, de a fiam sokmindent szeret, amit senki más nem lenne képes elfogyasztani :D Akkor kipróbálom, aztán vagy megissza, vagy nem.
2009. okt. 19. 10:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Én kipróbáltam egyszer, de nem hogy köhögtem, hanem még hánytam is tőle.

Ott a Stodal, vagy a kakukkfüves köptetők.

2009. okt. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja, hát én is úgy gondoltam, hogy kap valami köhögés ellenit, de csak délután tudok patikába menni, gondoltam addig ezt kipróbáljuk, de persze nem fogom ledönteni a torkán, ha nem akarja meginni.
2009. okt. 19. 10:23
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Népi gyógymód,csak jó lehet. Tudod még mi a jó? Sertészsírral vékonyan bekenni a mellkasát és a hátát! Népi gyógymód ez is és nagyon sokat használ,3 gyerekem van és magamon is használtam már !

Üdv!

2009. okt. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Persze, nyugodtan adhatsz neki!!! Sőt, a lehető legjobb köhögésre!

Barátnőm is ezt főzte a gyerekeknek, és sokkal többet ért, mint a gyógybogyók...

nálunk még nem volt szükség ilyenre, de ha köhögni fog a kisfiam, tuti főzök neki...


19 hós anyuka

2009. okt. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A gyermek nagyon sók mindent megiszik amit mi nem. Én is adom és szereti.

Hagymaszirup a neve:2-3 hagyma felaprítva, majd 3 evőkanál cukor vagy mézzel édesítünk, 1/8 liter vízzel 5 percig főzzük. A szirupot leszűrjük és naponta lehet adni a doki 2-3 alkalommal 2.5 ml. ír föl.Felnőtteknek 3-5 evőkanál naponta.Jó még a zsír is de én az eukaliptuszt krémmel bekeverve használom a mellkasra.

Nátha ellen hagymát forralok és az edénnyel együtt beteszem az ágyuk elé mikor már alszanak. Kamillát is ugyan így.

2009. okt. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!