Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez normális, hogy 2,5 éves...

Ez normális, hogy 2,5 éves kisfiam, minden nagyobb étkezés után kakál? Ez akár napi 3at is jelent, ha van étvágya és rendesen eszik.

Figyelt kérdés
2013. júl. 13. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
igen, az a normális, ha az ember annyiszor megy nagy wc-re, ahányszor eszik.állítólag
2013. júl. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyors az emésztése, vagy jó sok rostosat eszik. Vagy is-is. Amíg rendesen fejlődik a súlya is, szerintem nincs miért aggódni.
2013. júl. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális persze,én a mai napig is ilyen vagyok,mindig is ilyen voltam,nincs ebben semmi kivetnivaló.
2013. júl. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,valószínűleg tényleg gyors az emésztése,mert az édesapja is ilyen.Csak érdekelt,hogy ez nem e baj.
2013. júl. 13. 18:29
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne is mondd:) Az én egyik kisfiam is ilyen, 1 nap 3-at kakál...A "baj" csak az, hogy van mellette egy ikertesója, aki nem ilyen ugyan, de így is "nyakig állok a kakában" minden nap:) Már kivagyok a sz@ros pelenkáktól:) KOmolyan, nem tudom megszokni!!!

Ja, az én drága kicsimnek is van ám étvágya, habzsol(na) rendesen,ha hagynám! Bármit bármikor képes megenni. A tesója már nem , ő vékonyabb is, nem is kál ennyit.

2013. júl. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Gastrocolikus reflexnek hívják, teljesen normális dolog .
2013. júl. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia! Ha semmi más baja nincs, akkor normális.

De ha pl. szokott fájni a hasa, vagy puffad, akkor élelmiszerallergia is lehet, pl. a gluténérzékenyeknél ez van.

2013. júl. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hálistennek nincs semmi baja,nem panaszkodik,hogy fáj a hasa meg semmi ilyesmit nem vettem észre rajta.
2013. júl. 14. 17:21
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, h kellemetlen a gyakori pelenkacsere, de áld az eget, h remekül működik az emésztése. :) 20 éves koromig elég komoly szinten székrekedős voltam, azt hittem gyerekként, az emberi élet része a hasfájás. :( És hát a közérzetre a figyelemkoncentrációra is negatívan hat a székrekedés. Én összeteszem majd a két tenyerem örömömben, ha a leendő gyerekem is annyit fog kakilni, ahányszor étkezett, de minimum napi kétszer. Persze csak ha nem szervi baj, allergia, hasmenés stb okozza.
2013. júl. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!